Superpuchar w styczniu w Arabii Saudyjskiej?

22 czerwca 2022 | 17:08 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

W sezonie 2022/23 o Superpuchar Włoch powalczą Inter oraz Milan. Dziennik Corriere dello Sport ujawnił dziś pierwsze informacje na temat daty i miejsca tego spotkania.

Mecz ma zostać rozegrane w Arabii Saudyjskiej, na obiekcie w Rijadzie lub Dżuddzie - na tę chwilę bardziej prawdopodobne jest zorganizowanie go w stolicy. Proponowany termin to środa 18 stycznia 2023 roku, choć pod uwagę jest brany także wcześniejszy tydzień, a to ze względu na potencjalną kolizję z terminarzem Pucharu Włoch.

W zeszłym roku starcie o Supercoppa Italia także miało odbyć się na Bliskim Wschodzie, lecz Włosi nie porozumieli się z Saudyjczykami w kwestiach praw telewizyjnych. Ostatecznie rozegrano je na Stadio Giuseppe Meazza.

 

 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Maciej Pawul

Maciej Pawul 22 czerwca 2022 | 17:32   

Tego właśnie w zimie potrzeba Interowi, jak tylko zacznie się doroczny kryzys lecieć jeszcze do Arabii na meczyk.

KaraJunior

KaraJunior 22 czerwca 2022 | 17:37   

dokładnie Maciej Pawul - potrzebne nam to jak skrzypce jednorękiemu :( - wkurza mnie ten marketingowy szajs wyjeżdżania za granicę i promowania footballu u szejków :(

inter00

inter00 22 czerwca 2022 | 19:43   

To nie samo promowanie tylko o hajs z meczu chodzi a i tak te pieniądze do klubów trafiają w małym procencie bo większość zabiera związek


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich