Dybala się niecierpliwi

23 czerwca 2022 | 10:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Tego można było się spodziewać. Ciągnące się w nieskończoność negocjacje transferu Paulo Dybali nadal nie doczekały się jeszcze finalizacji, stąd coraz częściej pojawiają się głosy, że romans Argentyńczyka z Interem może nie doczekać się happy endu.

Sprawa La Joyi została chwilowo odstawiona na boczny tor, gdyż klub musiał podjąć zdecydowane kroki, aby przed końcem miesiąca zamknąć temat powrotu Romelu Lukaku. Teraz Giuseppe Marotta ponownie skoncentruje się na swoim ulubieńcu, lecz wcześniej do wyjaśnienia pozostało jeszcze kilka palących kwestii, chociażby wysokość prowizji dla menadżera Jorge Antuna.

Interowi nadal nie udało się również zdjąć z listy płac żadnego z graczy typowanych do odejścia (Vidal, Sanchez, Dzeko, Correa). To również ma być warunek przybycia do Mediolanu Dybali. Czy ten zamierza jednak czekać? Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport wyjaśnia, że zawodnik nadal pragnie dotrzymać wcześniejszych ustaleń i pozostaje pod dużym wpływem Javiera Zanettiego. Taka sytuacja nie musi jednak trwać w nieskończoność.

Nerazzurri przewodzą stawce w wyścigu o darmowy transfer Argentyńczyka, a konkurencja bacznie przygląda się rozwojowi wypadków. O ile Milanu czy Romy nie stać, aby stanąć w szranki z Interem, tak już należy uważać na kluby hiszpańskie, jak Real, Atletico czy nawet Sevilla.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 12

Lambert

Lambert 23 czerwca 2022 | 11:10   

Słyszałem że jest na wakacjach to niech sie tam kuźwa wyluzuje a nie.

manjo

manjo 23 czerwca 2022 | 11:17   

a ja bym jeszcze nie panikował.
Wydaję mi się, że jest to tylko podsycanie przez gazety i inne media plotek i spekulacji. O czymś trzeba pisać, a że kończy się historia z Lukaku, to można znowu tworzyć ploty na temat Dybali.

Przynajmniej taką mam nadzieję, że nic temu transferowi nie grozi i jest to tylko lekkie przesunięcie w czasie :)

Bonhart25

Bonhart25 23 czerwca 2022 | 11:49   

A ja w ogóle nie zdziwię się jeśli to nie wypali. To nie będzie pierwszy raz jak już nie wiadomo kogo się pozbędą i zwolnią się środki na płace (jakieś 2-3 lata temu z Perisicem niektórzy już wydawali tą kasę co miała za niego być). Pewnie Sanchez i spóła zostaną i g z tego wyjdzie

darren

darren 23 czerwca 2022 | 11:51   

Na ten moment i tak Inter oferuje najlepsze warunki, a sam Dybala chyba się trochę przeliczył licząc na lepsze oferty. Mając Lukaku jesteśmy w lepszej pozycji negocjacyjnej. Chcesz to do nas przychodź grać za 6mln, nie chcesz? To idziesz grać do Sevilli za 3mln czy innego Milanu za podobną kwotę.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 23 czerwca 2022 | 12:24   

Gdyby nie agent pazera byłoby po negocjacjach. Nie zmienię zdania. Współcześni agenci to zło, które stawiam na równi z trenerami osobistymi, świat byłby lepszym miejscem bez nich (:

superofca

superofca 23 czerwca 2022 | 13:19   

Szwagier trener osobisty by się zgodził, bo większość niestety odwala maniany robiąc z ludzi idiotów.

superofca

superofca 23 czerwca 2022 | 13:19   

Szwagier trener osobisty by się zgodził, bo większość niestety odwala maniany robiąc z ludzi idiotów.

inter00

inter00 23 czerwca 2022 | 13:20   

Klepnąć go a później zając się sprzedażą żeby taki gracz nam się nie wymknął

hawk247

hawk247 23 czerwca 2022 | 14:20   

Tytuł Dybala się niecierpliwi, a z tekstu wynika że niecierpliwią się wszyscy oprócz Dybali :D

oster

oster 23 czerwca 2022 | 15:26   

Nie stać nas na rezerwowego co będzie zarabiał 7,5mln, przyszedł Lukaku i dla niego już nie ma miejsca na boisku, na innych pozycjach lepiej uzupełnić skład...

castillo20

castillo20 23 czerwca 2022 | 16:38   

Dybalę trzeba władować do 11 jak dybla i przykręcić żeby się trzymał na amen. Oczekuję korekty taktyki i rozpykamy każdego

shakurspeare

shakurspeare 23 czerwca 2022 | 22:06   

Kolejny odpad do kolekcji. Na ławce chociaż będzie ładnie wyglądał nie to co ten z romy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich