Bremer czeka na Inter. Niebawem rozmowy

24 czerwca 2022 | 11:41 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Sytuacja Gleisona Bremera przypomina nieco zamieszanie wokół Paulo Dybali. Niby wszystko jest już ustalone, niby transfer jest wyłącznie kwestią czasu, a w praktyce nadal tkwimy w tym samym martwym punkcie.

Według informacji podanych przez dziennik Corriere dello Sport w przypadku Brazylijczyka kluczowe znaczenie może odegrać przyszły tydzień. Przedstawiciele Interu mają spotkać się ze swoimi odpowiednikami z Torino, aby negocjować kwotę wykupu najlepszego defensora poprzedniego sezonu. Urbano Cairo domaga się 40 mln euro, Nerazzurri proponują 25-30 + zawodnika.

Wielkim atutem Interu jest fakt, że już w styczniu udało się zawrzeć pakt z samym piłkarzem, który skutecznie opiera się kuszeniu ze strony innych klubów. Na jak długo starczy mu cierpliwości?

Stołeczna gazeta kolejny raz podkreśla też, że przyjście Bremera nie jest bezpośrednio powiązane z ewentualną sprzedażą Milana Skriniara do Paryża. To dwie zupełnie odrębne operacje. Na następcę Słowaka typowany jest raczej Nikola Milenković.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

Garon_92

Garon_92 24 czerwca 2022 | 13:55   

Dawać bremera i milenkovicia. Wtedy możemy być spokojni po odejściu skriniara

cichy32

cichy32 24 czerwca 2022 | 21:56   

O ile Milan nam go nie zgarnie z przed nosa


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich