Milito: Dybala odrodziłby się w Interze

27 czerwca 2022 | 02:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Argentyńczycy od zawsze doskonale odnajdywali się w czarno-niebieskiej części Mediolanu, a jednym z wielu przykładów potwierdzających tę regułę był Diego Alberto Milito. Teraz dawny bohater kibiców chciałby, aby w jego ślady poszedł Paulo Dybala.

- Nie ma nudy. Lukaku? Co za powrót! Udowodnił już, że potrafi odmienić nie tylko Inter, ale całą Serie A. Zobaczymy, co stanie się z Dybalą, każdy może po niego sięgnąć. Jeśli jest szansa, należy z niej skorzystać. Byłby dodatkowym atutem w zespole, który jest już kompletny. Trafiłby do odpowiedniego klubu, aby się zresetować i zaliczyć nowy start. Nie zmieniałby ligi, dobrze zna Serie A i byłoby mu łatwiej. Drużyna i fani przyjęliby go dobrze, a chęć rewanżu zrobiłaby różnicę.

Il Principe wypowiedział się również na temat sytuacji innych graczy:

- Wszyscy wiedzą, że mam słabość do Lautaro, ale jest jeszcze młody i może się rozwijać. On nie ma granic. Wraz z pojawieniem się nowych mistrzów, jego talent będzie przydatny dla innych.

- Skriniar w PSG? To byłaby wielka strata, ale Inter potrafiłby go zastąpić. Cieszę się, że będę mógł jeszcze przez rok oglądać Handnaovicia. To świetny bramkarz i bardzo dobra osoba. To dobrze, że nie zamierza się poddawać i powalczy o swoje miejsce z Onaną.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich