Marotta: Kilka klubów po Skriniara

27 czerwca 2022 | 23:39 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery2 min. czytania

Giuseppe Marotta potwierdził, że powrót Romelu Lukaku znajduje się już w fazie finalizacji. Dyrektor generalny Interu zabrał też głos na temat braku postępów przy sprowadzeniu Paulo Dybali i możliwego odejścia Milana Skriniara.

- Czy powrót Lukaku wyprzedzi transfer Pogby w rankingu moich najlepszych operacji? Pogba był ważny. W takich przypadkach musimy przede wszystkim podziękować firmom. Wspólnie z Ausilio i Baccinem współpracujemy nad powrotem Lukaku. Dziękujemy prezydentowi za dostępność. Mam nadzieję, że wszystko uda się zakończyć, może nie za kilka godzin, ale w ciągu najbliższych dni. Teraz jesteśmy w fazie syntezy i chcemy sformalizować nowe operacje. To dni operacyjne i wkrótce dojdziemy do innych wniosków.

- Sytuacja z Dybalą wygląda tak, że spotkaliśmy się z jego przedstawicielem, ale to część naszej pracy. Musimy prowadzić ankiety, odkrywać nowe ścieżki, a wśród nich jest też Dybala. W tym momencie nie możemy jednak określić żadnej definicji związku. 

- Skriniarem interesuje się kilka klubów, ale przecież mamy skład złożony z doskonałych graczy. Ocenimy wszystko na spokojnie. Nigdy nie chcemy oddawać naszych zawodników, chyba że sami poproszą o transfer. Jednocześnie jednak musimy wziąć pod uwagę koncepcję stabilności finansowej, ponieważ dzisiejsza piłka wymaga doskonałej równowagi ekonomicznej i finansowej. Kupowanie i sprzedawania zawodników jest absolutnie ważnym narzędziem pozwalającym wiązać koniec z końcem.

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich