Pinamonti zaoferowany PSG

4 lipca 2022 | 17:12 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Najprawdopodobniej może to być kluczowy tydzień dla określenia przyszłości Andrei Pinamontiego. Piłkarz został powołany na zgrupowanie Interu, ale już wie, że w nowym sezonie będzie nosił inną koszulkę. Według najnowszych informacji, Włochem zainteresowało się również PSG.

W związku z planowanym odejściem Mauro Icardiego oraz Neymara, paryżanie potrzebują wzmocniej w ofensywie. Właśnie z tego powodu agent Pinamontiego zaproponował im swojego podopiecznego. PSG będzie rozważać taką opcję.

Mimo wszystko wciąż najbardziej prawdopodobnym kierunkiem dla napastnika będzie Atalanta. Klub z Bergamo ma już porozumienie z piłkarzem. Do ustalenia pozostały kwestie między Atalanta i Interem. Tu wciąż jest duża odległość. Nerazzurri oczekują od 18 do 20 milionów, co stanowi podstawę niedawnych negocjacji z Monzą. Tymczasem z Bergamo nadeszła propozycja w wysokości 14 milionów euro. Negocjacje wciąż trwają.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Garon_92

Garon_92 4 lipca 2022 | 18:40   

Z całym szacunkiem do klubu z Bergamo ale ich oferta jest zdecydowanie za niska. Cena jaką żądamy nie jest z kosmosu bardzo rozsądna wycena

inter00

inter00 4 lipca 2022 | 19:56   

Przede wszystkim adekwatna do wieku, potencjału i liczb z zeszłego sezonu :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich