PSG zwiększa ofertę za Skriniara. Bremer czeka

5 lipca 2022 | 10:35 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Najnowsze plotki w ciągnącej się sadze z Milanem Skriniarem w roli głównej sugerują, że PSG gotowe jest podnieść ofertę transferu do poziomu 70 mln euro. Jeśli doniesienia się potwierdzą, możemy być wreszcie świadkami przełomu w przedłużających się negocjacjach.

Francuzi już jakiś czas temu ustalili warunki indywidualnego kontraktu z samym zawodnikiem, lecz znacznie ciężej idzie im dogranie szczegółów transakcji z Interem. Nerazzurri twardo obstają przy kwocie 80 mln, ale słychać głosy, że wspomniane wcześniej 70 mln powinno załatwić sprawę. Jak będzie w rzeczywistości?

Rozwojowi sytuacji bacznie przygląda się Gleison Bremer, którego losy są niejako związane z klubową przyszłością reprezentanta Słowacji. Po zamknięciu rozmów z PSG Inter ma natychmiast ruszyć po Brazylijczyka, na którego transfer planuje przeznaczyć 30 mln euro. Zawodnik od dawna jest już po słowie z Beppe Marottą, lecz dalsze opóźnienia mogą spowodować, iż ten wreszcie straci cierpliwość i postanowi skorzystać z ofert konkurencji.

Wczoraj w całej sprawie pojawiło się też nazwisko Manuela Akanjiego, który podobnie jak Nikole Milenković traktowany jest jako potencjalny następca Milana Skriniara. Dzisiaj włoska prasa potwierdza, że faktycznie może być coś na rzeczy. W Mediolanie priorytetowa traktują jednak doprowadzenie do szczęśliwego finału operacji z udziałem gwiazdora Torino.

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 8

Gloin1989

Gloin1989

5 lipca 2022 | 12:14

Sprzedaż tego Pana to jak nóż w ❤️

Kevin

Kevin

5 lipca 2022 | 13:26

Zgadzam się z przedmówca. Tak się zatraca tożsamość klubu i zawodników którzy się identyfikują z klubem. Przykre :(

AdiGA

AdiGA

5 lipca 2022 | 13:55

Jak Bremer będzie trzymał poziom podobny do Milana to szybko o nim zapomnimy

mroczny elf

mroczny elf

5 lipca 2022 | 16:31

Bremera czeka ten sam los co nendesa rok temu

master

master

5 lipca 2022 | 16:52

Problem z Hakimim czy Romelu był inny, oni nie byli przywiązani do barw i bardzo szybko podjęli decyzję o odejściu tu jest inaczej...

inter00

inter00

5 lipca 2022 | 17:06

@AdiGA- tylko że Bremer to po prostu obrońca, Skriniar w tym klubie był obrońca, wojownikiem i dusza zespołu

DonPietro

DonPietro

5 lipca 2022 | 19:10

Uwielbiam tą wiarę co niektórych we własną propagandę. Skriniar jest mega profesjonalistą. Tylko tyle i aż tyle. Nikt nie jest duszą czy sercem zespołu. Zawodnicy przychodzą i od chodzą. Bastoni nie chciał odchodzić i temat zamknięto. Skriniar nie ma nic przeciw i dlatego negocjacje trwają.

Oczywiście jak każdy wolę żeby został. Jednak nie nam wybierać. Oby przyszedł potem Bremer z Milenkoviciem, czyli dobre zastępstwo. Jak sezon nie skończymy gorzej niż ten, to Skriniar będzie miłym wspomnieniem. I nikt nie będzie pamiętał jak to wypłakiwał żale w komentarzach.

Bonhart25

Bonhart25

5 lipca 2022 | 20:44

Bremer to Brazylijczyk, więc jeśli w Interze podniesienie poziom to za rok bye bye również z nim. I to bez żalu z jego strony


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich