Romelu Lukaku chce zostać po wypożyczeniu
Romelu Lukaku powrócił do Mediolanu, ale jego umowa opiewa tylko na roczne wypożyczenie. Sam zainteresowany powiedział jednak kolegom z szatni, że ma podstawy wierzyć w przedłużenie swojego ponownego pobytu w Interze.
Sport Mediaset twierdzi, że Romelu Lukaku powiedział już przyjaciołom i kolegom z drużyny, że jego wypożyczenie z Chelsea to jedynie początek jego drugiego pobytu w Interze Mediolan, ponieważ ma zamiar zostać znacznie dłużej, niż tylko na rok.
Według zakulisowych plotek, kluby mają już dżentelmeńską umowę dotyczącą przyszłej permanentnej przeprowadzki i w ciągu najbliższego roku postarają się znaleźć wspólnie rozwiązanie tej kwestii. Kością niezgody pozostaje oczywiście 113 mln euro, które Chelsea wydała na gracza, a które nie zwrócą się podczas wypożyczenia wartego nieoficjalnie 8 mln euro. Ostateczna kwota będzie zależna od tego, jak Big Rom będzie sobie radził w nadchodzącym sezonie.
Źródło: sportwitness.co.uk
inter00
11 lipca 2022 | 19:44
Oj będą cyrki za rok
banikowy
12 lipca 2022 | 09:58
Nie jesteśmy w stanie wydać +-70mln na niego.
W tym oknie musimy sprzedać najprawdopodobniej Skriniara żeby zbilansować budżet a za rok mielibyśmy zrovix zakupy za 100mln+?
(lukaku plus ewentualne wzmocnienia)
Jak Zhang ma jakiś pomysł na biznes to fajnie ale nie sądzę żebyśmy natlukli takich zysków nawet jakbyśmy zdobyli mistrza i zakwalifikowali się do 1/8 CL.
Reklama