Roma naciska na Dybalę

17 lipca 2022 | 11:54 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Kibice Interu długo żyli myślą, że za zdobywanie bramek w nowym sezonie odpowiedzialny będzie tercet Dybala-Lukaku-Lautaro. Coraz więcej wskazuje jednak na to, iż ten scenariusz nie znajdzie potwierdzenia w rzeczywistości. W pozyskanie Argentyńczyka zaczynają za to wierzyć sympatycy innych klubów.

Przedłużający się zastój w negocjacjach z Beppe Marottą próbują wykorzystać głównie Napoli oraz Roma, których kandydatury jeszcze do niedawna nie były poważnie traktowane ze względu na finansowe ograniczenia. Sytuacja się jednak zmieniła i postawiony pod ścianą zawodnik jest coraz bardziej skłonny iść na ustępstwa w swoich wymaganiach.

Poważnym argumentem klubu spod Wezuwiusza jest udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Giallorossi starają się za to wykorzystać osobę Jose Mourinho, który zresztą osobiście próbuje zaangażować się w transferowe negocjacje i nakłonić Argentyńczyka do zmiany pierwotnych planów.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 4

shakurspeare

shakurspeare

17 lipca 2022 | 13:46

a bierzcie go w...

inter00

inter00

17 lipca 2022 | 13:47

Ponoć Dybala zaakceptował Romę jednak i tak czeka na Inter i na jego ofertę bo najchętniej przyszedłby właśnie do nas. Jeżeli nie damy oferty to Argentyńczyk rozejrzy się za innymi opcjami

Mokdar

Mokdar

17 lipca 2022 | 15:47

Widać że czeka na inter, ale w nieskończoność czekać nie będzie

Paulo82

Paulo82

17 lipca 2022 | 16:05

@inter00. Za szczerozłotym smokiem się rozejrzy. Nikt inny go nie chce za te pieniądze, jakich on chce. To bardzo przeciętny grajek z problemami zdrowotnymi i rynek go właśnie zweryfikował dość ostro.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich