Pierwsze kontakty z Fiorentiną

22 lipca 2022 | 13:35 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Parafrazując klasyka: Nie ma Bremera, ale i tak będzie zajebiście. W Mediolanie podjęli decyzję o pozostaniu Milana Skriniara, a także rozpoczęciu oficjalnych starań o transfer Nikoli Milenkovicia.

W przypadku Słowaka mówi się też o podpisaniu nowego kontraktu. Na zmianę sytuacji mogłaby wpłynąć jedynie potężna oferta rzędu 80 mln euro, lecz obecnie ani PSG, ani żaden inny klub nie wydaje się być skłonny do wyłożenia takich pieniędzy. 

Zapadła też decyzja o otwarciu rozmów z Fiorentiną. Doszło już podobno do pierwszych kontaktów między klubami. Sytuacja wydaje się być prosta. Inter chce Milenkovicia, a ten jest otwarty na nowe wyzwanie. Defensor przy okazji poprzedniego przedłużenia umowy z Violą otrzymał zapewnienie, że otrzyma zielone światło dla transferu, jeśli tylko pojawi się odpowiednia oferta. O jakich pieniądzach mowa? W mediach pojawiają się kwoty w granicach 15-20 mln euro.

Tymczasem we Florencji wybrali już nawet potencjalnego następcę Nikoli Milenkovicia. W przypadku odejścia reprezentanta Serbii jego miejsce może zająć Perr Schuurs z Ajaxu.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 4

Garon_92

Garon_92

22 lipca 2022 | 13:42

Działać szybko bo to naprawdę solidny materiał na coś więcej niż tylko uzupełnienie składu. Ma potencjał by być na takim samym jak nie wyższym poziomie niż de vrij

mariozzzz

mariozzzz

22 lipca 2022 | 16:19

Lepiej nie zaczynać żadnych rozmów bo znow przez Pana Chińczyka wyjdziemy na debili jak przy Bremerze

superofca

superofca

22 lipca 2022 | 20:20

Tak jest szybko za nim dotrze do nas, że to bez sensu.

inter00

inter00

23 lipca 2022 | 06:54

Z tymi zapewnieniami to różnie bywa w życiu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich