Fiorentina podniosła poprzeczkę

23 lipca 2022 | 12:39 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery1 min. czytania

Fiorentina zażądała 20 milionów euro za swojego obrońcę. Nikola Milenkovic nadal znajduje się na orbicie zainteresowań Interu, ale pod pewnymi warunkami.

Jak poinformował Sky Sport, wydaje się, że toskańska drużyna podniosła cenę za Nikolę Milenkovicia. Wcześniej powszechnie uważano, że 15 milionów euro wystarczy do podpisania kontraktu z obrońcą.

Inter chce pozyskać kogoś, kto zastąpi Andreę Ranocchię i zapewni głębię w środku obrony. W ostatnich dniach między Interem i Fiorentiną nawiązały się nowe kontakty i wtedy stało się jasne, że potrzebne może być nawet 20 milionów euro. Według La Gazzetta dello Sport nie ma również zgody, co do formuły transakcji, Viola chce gotówkę, Nerazzurri woleliby raty.

Inne periodyki twierdzą, że Inter zechce przeczekać Violę i zobaczyć, jak rozwinie się temat możliwej sprzedaży Milana Skriniara, zanim zdecydują się wydać taką kwotę na zawodnika, który może być tylko uzupełnieniem ławki rezerwowych.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Garon_92

Garon_92

23 lipca 2022 | 19:27

Gościowi za rok kończy się kontrakt, cena z dupy. Tyle to on jest wart przy kontrakcie 3 letnim. Jeśli nie zejdą z ceny to brać zagadou chłop za darmo według mnie żadne ryzyko pomimo tego że miewał problemy zdrowotne. Na rezerwowego 20 mln trochę dużo jak na nasze możliwości

excubitor

excubitor

24 lipca 2022 | 17:43

niby tak, ale mamy w tej chwili trzech środkowych obrońców, bo ani DD, ani Dimarco takimi nie są i nie będą. Kartki, uraz i mamy obronę jak w meczu z Monaco, a przy meczach co 3 dni nie będzie łatwo. Potrzebujemy co najmniej jednego solidnego zmiennika, najlepiej lewonożnego.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich