Brambati: Suning rozmawia o sprzedaży Interu

26 lipca 2022 | 08:05 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Były obrońca Torino i Bari, Massimo Brambati, powołał się na swoje źródła wewnątrz zespołu wicemistrza Włoch i poinformował, że Steven Zhang prowadzi rozmowy w sprawie sprzedaży klubu. 56-latek nie ujawnił jednak żadnych detali negocjacji.

W rozmowie z włoskim nadawcą TMW Radio, Massimo Brambati powiedział, że jego źródło w klubie poinformowało go, że prezydent Interu szuka kupca, ponieważ Suning nie jest już przekonany o rentowności swojej inwestycji.

- Wtajemniczona osoba z wewnątrz powiedziała mi, że Zhang prowadzi rozmowy w sprawie sprzedaży Interu - wyjaśnił były obrońca.

Suning i rodzina Zhang od jakiegoś czasu są wiązani ze sprzedażą klubu. Pomimo plotek o rozmowach z różnymi kupcami, właściciele dawali wyraźne sygnały, że nie mają w planach sprzedaży klubu. Deklaracje to jedno, ale finansowe problemy, które ciągnął się za klubem od kilku lat to niewesoła rzeczywistość fanów wicemistrza Włoch. Ostatnie głośne porażki na rynku transferowym wskazują na to, że inwestycje w klub zostały jeszcze mocniej ograniczone.

Brak aktualnie informacji o tym, z kim wspomniane rozmowy mogą być prowadzone.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

Wisnia_pl

Wisnia_pl

26 lipca 2022 | 08:32

Najwyższy czas. Odrestaurowali klub, ale niestety przez rząd Chin kasa się skończyła więc trzeba sprzedać, a nie wyprzedawać.

DonPietro

DonPietro

26 lipca 2022 | 08:49

Wiem ale nie powiem, a gdzie indziej mówią że zostają i mają plan jak zwiększyć dochody.

Matt1

Matt1

26 lipca 2022 | 10:04

obstawiam, że kolejny fake news

Granit Xhaka

Granit Xhaka

26 lipca 2022 | 10:42

Chwała Jowiszowi!

maestro84

maestro84

26 lipca 2022 | 13:38

Skoro mamy równe zero na transfery, to czy z nowym właścicielem mogło by być gorzej? No chyba nie, dlatego mam nadzieję, że to nie fejk ńjus

inter00

inter00

26 lipca 2022 | 21:22

Złota era chinoli się skończyła, rozwinęli bazę treningową, social media, zainwestowali w zespół ale skończyła się kasa i jest równia pochyła. Chwała im za to co już zrobili ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich