Co z De Vrijem? Transfer albo nowy kontrakt

27 lipca 2022 | 23:37 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

La Gazzetta dello Sport zastanawia się nad przyszłością Stefana de Vrija. Jeszcze niedawno wydawało się, że Holender pożegna się z mediolańskim klubem, lecz teraz znacznie bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz z nową umową dla podstawowego defensora Interu.

Pod koniec poprzedniego sezonu kibice Nerazzurrich zaczęli oswajać się z myślą o odejściu reprezentanta Oranje, którym podobno mocno interesowały się kluby angielskiej Premier League, Do roli jego następcy typowany był, chociażby Bremer. Ostatecznie Brazylijczyk wylądował w Juventusie, a na sile przybrały plotki o możliwej sprzedaży Milana Skriniara.

Kontrakt De Vrija wygasa w czerwcu 2023 roku, więc jeśli Inter chciałby zarobić na jego transferze, to idealnym momentem wydaje się być właśnie letnie mercato. Obecnie nie ma jednak żadnych ofert za zawodnika. Możliwe, że do transakcji z udziałem 30-latka w ogóle nie dojdzie, a ten złoży podpis pod nową umową. Takie rozwiązanie wydaje się zresztą najlepsze dla obu stron. Według doniesień różowego dziennika warunki kontraktu miałyby pozostać bardzo zbliżone do obecnych.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00

28 lipca 2022 | 06:27

Podpisać i jego i Skriniara ale jak będzie oferta to Holendra sprzedać

Garon_92

Garon_92

28 lipca 2022 | 07:06

Ostatnio trochę dołek ale i tak bym powalczył o nowy kontrakt

AK47

AK47

28 lipca 2022 | 11:13

Idealny moment na sprzedaż był rok temu. Teraz jest ostatni dzwonek i ew. transfer za drobne, bo od stycznia może już podpisać z kim mu się podoba. Brawo, kolejny genialny ruch zarządu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich