Pistocchi: Dlaczego Casadei nie gra z seniorami?

31 lipca 2022 | 17:26 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Włoski dziennikarz Maurizio Pistocchi uważa, że ​​to ciekawe, że pomimo uwagi, jaką generuje młody pomocnik Interu Cesare Casadei, to nigdy nie pojawił się w planach trenera Simone Inzaghiego. Jego tweet wywołał sporą dyskusję wśród kibiców.

Pistocchi zauważył, że forma 19-latka przyciągnęła uwagę wielu klubów we Włoszech i w całej Europie, jednak trener Nerazzurrich nie dał mu jeszcze szansy na grę w przygotowaniach przedsezonowych.

- Cesare Casadei (ur. 2003) ma wielu wielbicieli, ponieważ strzelił wiele bramek (17) i łączy technikę z fizycznością (1,86 m wzrostu), ale prawdziwe pytanie brzmi: dlaczego Inzaghi nigdy go nie wpuścił, nawet na pięć minut, podczas gdy Palermo, Turyn, Sassuolo i Chelsea chcą w niego zainwestować? - brzmiała dokładna treść tweeta.

Casadei był jednym z wyróżniających się zawodników we wspaniałej kampanii Primavery Interu w minionym sezonie. Pomimo dużej roli, jaką odegrał w zdobyciu mistrzostwa, młody pomocnik w ogóle nie występował w drużynie seniorów, w przeciwieństwie do kilku jego kolegów z drużyny.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Chrisu

Chrisu 31 lipca 2022 | 18:24   

Bo to klub zarządzany przez amatorów i trenera bez ambicji i sukcesów.

inter00

inter00 31 lipca 2022 | 18:30   

Bo wolimy kupić talenty z innych klubów niż stawiać na wychowanków, co dla mnie jest niezrozumiałe totalnie patrząc ja nasze finanse

Garon_92

Garon_92 31 lipca 2022 | 19:09   

Asslani pokazuje że warto było go na tych warunkach ściągnąć. Fakt można było zaryzykować i włączyć casadeiego oraz agoume i nie ściągać albanczyka pytanie do trenera czemu w trakcie sezonu casadei nie dostawał szans. Myślę że zamysł był taki aby cesarkę poszedł na wypożyczenie i po roku w seniorskiej piłce nastąpiła by weryfikacja


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich