Romano: Nie ma ofert za Dumfriesa i Skriniara

2 sierpnia 2022 | 13:42 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery

Denzel Dumfries i Milan Skriniar to dwa nazwiska, o których w ostatnim czasie najczęściej mówi się w kontekście odejścia z Interu. Na temat potencjalnych transferów z udziałem obu zawodników wypowiedział się Fabrizio Romano w swoim podkaście Here We Go.

Dziennikarz specjalizujący się w sprawach transferowych przyznał, że choć wokół tych dwóch graczy jest sporo szumu, to na tę chwilę brakuje konkretów ze strony zainteresowanych klubów.

- Wiele mówi się o transferze Dumfriesa do Anglii, lecz póki co Inter nie otrzymał oferty od Chelsea. O zainteresowaniu Thomasa Tuchela wiadomo od dawna, ale na tę chwilę nie było żadnej propozycji.

- Rozmowy z PSG ws. Skriniara zatrzymały się w czerwcu na 50 mln euro. Mówiło się o wyższych propozycjach, ale one nigdy nie nadeszły. Inter nie sprzeda Skriniara za 50 mln, oczekuje co najmniej 70 mln, na dziś nie było mowy o takiej kwocie. PSG zawsze implementuje tę samą strategię: albo robisz to na własnych zasadach, albo odchodzisz od stołu. Tymczasem Inter pracuje nad nową umową dla Skriniara, klub chce jak najszybciej to zakończyć, lecz jest na to jeszcze zbyt wcześnie.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 2 sierpnia 2022 | 16:20   

Jeżeli możemy wstrzymać się ze sprzedażą to trzeba to zrobić, na ten moment sprzedaż kluczowych graczy odbije się tylko i wyłącznie negatywnie na drużynie a przez ten sezon można jeszcze podbić wartość poszczególnych graczy

Garon_92

Garon_92 2 sierpnia 2022 | 16:54   

Przeciągać temat sprzedaży. Za chwilę Chelsea będzie w takiej dupie że będziemy dyktować warunki a nie oni nam. Chelsea ma na ten moment 2 obrońców. Mówi się o cucurei ale nawet jak on dojdzie to mają dopiero 3 a grają 3 z tyłu więc albo zmiana ustawienia albo kolejne transfery bo thiago Silva ma przecież już chyba że 36 lat on to na rezerwowego to ok ale nie na 1 skład klubu który ma się bić o mistrza Anglii i o triumf w LM


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich