Conte: To wina Chelsea, że Lukaku nie odpalił

13 sierpnia 2022 | 16:19 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Antonio Conte sądzi, że ​​Chelsea poniosła konsekwencje złego podejścia do osoby Romelu Lukaku. Według szkoleniowca Spurs, Belg mógł odnieść ogromny sukces na Stamford Bridge, zabrakło jednak wsparcia ze strony kibiców.

- Mówimy o dużej kwocie pieniędzy za zawodnika i myślę, że to naprawdę światowej klasy napastnik. Czasami zdarzają się różne sytuacje poza piłką nożną, sądzę, że gdy Romelu mieszkał dwa lata w Mediolanie, to był tam królem.

- Fani pokazali mu wiele pasji, wiem, że jest facetem, który tego potrzebuje. Według mnie właśnie dlatego chciał wrócić do Mediolanu.

- Ten transfer był dobry dla Chelsea. To nie tajemnica, że są gracze, którzy potrzebują więcej czasu, aby wywrzeć wpływ. Ale na pewno był dobrym transferem dla Chelsea. Ma potencjał do gry w Premier League. Bardzo dobrze pamiętam, kiedy zaczął grać w zeszłym sezonie, szło naprawdę dobrze, a ty w mediach powiedziałeś (zwrócił się do dziennikarza - dop. red.), że Lukaku jest naprawdę silny.

- Wiele rzeczy może się zdarzyć, wtedy spada pewność siebie. Teraz ma okazję grać dla ważnego klubu we Włoszech i może spróbować odzyskać pewność siebie. Mówimy o naprawdę ważnym, dobrym napastniku - podsumował były szkoleniowiec Interu.

 

Źródło: metro.co.uk

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich