Darmian: Musimy być bardziej konkretni

16 sierpnia 2022 | 22:25 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Matteo Darmian dość nieoczekiwanie rozpoczął spotkanie z US Lecce w podstawowym składzie. Doświadczony Włoch kolejny raz udowodnił jednak, że może stanowić istotny element taktycznej układanki trenera Inzaghiego. W rozmowie ze Sport Mediaset zawodnik podzielił się swoimi odczuciami po inauguracji sezonu.

- Czy wygrana w ten sposób dodaje entuzjazmu? Tak, zdecydowanie. Chcieliśmy zacząć od zwycięstwa, które przyszło dopiero w końcówce, ale patrząc na liczbę stworzonych okazji, myślę, że było ono w pełni zasłużone. Zgarnęliśmy trzy punkty i wiemy, że możemy i musimy się poprawić. Będziemy pracować w ciągu tygodnia i w sobotę będziemy gotowi.

- Wiemy, że musimy wcześniej zamykać mecze, szczególnie takie, jak ten sobotni, w którym mogą decydować epizody. Powinniśmy być bardziej konkretni. Z pewnością postaramy się to poprawić, aby ponownie nie ryzykować.

- Czy mogę grać nawet na bramce? Nie, nie (śmiech). Moim zadaniem jest pracować, doskonalić się każdego dnia i sprawiać trenerowi kłopoty podczas dokonywania wyborów.

Źródło: Sport Mediaset

Polecane newsy

Komentarze: 2

Ronaldo

Ronaldo 16 sierpnia 2022 | 22:38   

Ostatnie zdanie świadczy o jego wysokiej klasie.

inter00

inter00 17 sierpnia 2022 | 20:00   

Żołnierz jak Danilo


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich