Bezdyskusyjna wygrana ze Spezią

20 sierpnia 2022 | 19:44 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Inter w bardzo dobrym stylu przywitał się ze swoimi kibicami i pewnie wygrał ze Spezią 3:0. Gole strzelali Lautaro, Calhanoglu i Correa.

Pierwsza połowa

9' Gorąco pod bramką Spezii, ale dobrze interweniował Drągowski.

14' Strzał Lautaro odbił bramkarz Spezii.

31' Instynktowne uderzenie Lautaro minęło bramkę.

32' Dumfries nieznacznie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

35' Inter na prowadzeniu!!! Duet LuLa znowu w akcji! Długie podanie Barelli, Lukaku strącił piłkę głową, a Lautaro plasowanym strzałem zza szesnastki otworzył wynik meczu.

40' Dumfries przegrał pojedynek z Drągowskim.

43' Lukaku trafił w poprzeczkę po dośrodkowaniu A. Bastoniego.

44' Sytuacyjny strzał Lautaro przeleciał nad bramką Spezii.

45' Koniec pierwszej połowy.

Druga połowa

48' Dośrodkowanie Dimarco z rzutu rożnego. Uderzył de Vrij, ale nad poprzeczką.

52' Nerazzurri podwyższają wynik! Calhanoglu dopadł do bezpańskiej piłki i z kilku metrów nie dał szans Drągowskiemu.

66' Podwójne zmiany w Interze i Spezii. U gospodarzy Dzeko i Gosens zastąpili Lukaku i Dimarco, u gości zeszli Sala i Caldara, weszli Strelec oraz Hristov.

71' Strelec uderzył obok bramki Interu.

75' Dwie zmiany w ekipie Nerazzurrich. Gagliardini zastąpił Calhanoglu, a Correa Lautaro.

79' Roszada w Spezii. Kovalenko wszedł za S. Bastoniego.

82' Inter dobija Spezię! Długie podanie Gagliardiniego w kierunku Dzeko. Bośniak opanował piłkę w polu karnym i wypatrzył Correę. Ten zmylił obrońcę i z bliska wpakował futbolówkę do siatki.

84' Simone Inzaghi wykorzystuje ostatnią zmianę. Asllani zmienił Brozovicia.

87' Drągowski obronił strzał Dzeko.

89' Ostatnie roszady u gości. Zeszli Agudelo oraz Gyasi, weszli Ellertsson i Holm.

90+3' Koniec spotkania.