Nieudana pogoń Interu. Wysoka wygrana Lazio

26 sierpnia 2022 | 19:38 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje4 min. czytania

W piątkowy wieczór Nerazzurri zmierzyli się na wyjeździe z Lazio. Gospodarze nie byli dziś zbyt gościnni. Ekipa Sarriego pokonała Inter 3:1.

PRZEBIEG MECZU:

2' Nerazzurri kilkukrotnie próbowali zorganizować akcję ofensywną, ale gospodarze skutecznie powstrzymywali zawodników Interu.
7' Dumfries podał do Gagliardiniego, ten kopną piłkę w światło bramki, lecz Provedel bez problemu złapał piłkę.
13' Dośrodkowanie Dimarco w kierunku Lukaku. Belga wyprzedził obrońca Lazio.
15' Niebezpieczny błąd Brozovicia, Immobile rozpoczął atak. Finalnie Skriniar powstrzymał rywali.
16' Niecelny strzał Gagliardiniego z dystansu.
16' Okazja Lazio. Akcja lewą stroną boiska, dośrodkowanie do Immobile, który nie był kryty i oddał strzał, lecz był niecelny.
19' Patric zatrzymał Dumfriesa, który próbował dograć piłkę do Lautaro. Rzut rożny dla Interu. Lukaku doskoczył do piłki, ale posłał piłkę daleko od bramki.
22' Faul na Milinkoviciu-Saviciu. Rzut wolny dla Interu. Bastoni świetnie wybił piłkę wprost pod nogi Lautaro, który próbował przechytrzyć bramkarza Lazio wracającego do bramki. Argentyńczyk z daleka kopną piłkę, lecz było to bardzo niecelne.
26' Dobra interwencja Provedela po strzale Barelli.
33' Faul Barelli na Zaccagnim. Rzut wolny dla Lazio. Drużyna Sarriego nie wykorzystała stałego fragmentu gry.
35' Strzał Zaccagniego. Skriniar fenomenalnie powstrzymał piłkarza. Rzut rożny dla Lazio. Handanović wybił piłkę na aut.
36' Dobry moment Lazio, lecz Nerazzurri skutecznie odpierają atak gospodarzy.
37' Błąd Dimarco, którego wyprzedził Anderson, podał piłkę do Immobile, a następnie jego strzał obronił Handanović.
38' Dimarco dośrodkował do Lukaku, ten oddał strzał, ale bramkarz złapał piłkę.
40' GOL! Świetne dośrodkowanie Milinkovicia-Savicia do Andersona, którego nie upilnowali Dimarco. Piłkarz oddał strzał głową. Handanović nie zdołał go powstrzymać.
45' Dośrodkowanie Dumfriesa przerwał Provedel.

47' Lazzari minął Bastonie, podał do Immobile, ten oddał strzał, ale Handanović wykazał się refleksem. Rzut rożny dla gospodarzy. Anderson doszedł do piłki, lecz nie zdołał zagrozić bramce Interu.
51' GOOOOOOOOL!!! LAUTARO!!! Faul na Dumfriesie. Rzut wolny dla Interu. Dimarco dośrodkował w pole karne, obrońcy wybili piłkę, następnie Dumfries podał głową do Martineza, ten dostawił nogę i trafił do bramki Lazio.
53' Kolejna okazja Interu, tym razem głową oddał strzał Dumfries, lecz tym razem Provadel był skuteczny. Rzut rożny dla Interu.
56' Żółta kartka dla Zaccagniego za faul na Dumfriesie.
58' Zaccagnia i Vecino opuścili boisko. W ich miejsce weszli Pedro i Luis Alberto.
61' Dośrodkowanie Dumfriesa do Lukaku. Belg strzelił głową, ale niecelnie.
63' Indywidualne wyjście Immobile, którego tuż przed polem karnym powstrzymał De Vrij.
64' Żółta kartka dla Marusicia za faul na Gagliardinim.
65' Rzut wolny dla Interu. Dobre dośrodkowanie Dimarco, do piłki wyskoczył Skriniar, który oddał strzał. Provedel złapał jednak piłkę.
69' Darmian, Dzeko i Gosens zmienili Dumfriesa, Lukaku i Dimarco.
71' Lazzariego zmienił Hysaj.
75' GOL! Pedro wycofał piłkę do Luisa Alberto, który z dystansu oddał strzał i finalnie trafił do bramki.
77' Calhanoglu i Correa zmienili Gagliardiniego i Barellę.
80' Calhanoglu z dystansu, piłka odbiła się od obrońcy wprost na głowę Dzeko, który nie trafił do bramki.
84' Sarri dokonał kolejnych zmian.
86' GOL! De Vrij nie upiilnował Pedro, który pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce Interu.
88' Szansa Lautaro, ale posłał piłkę nad poprzeczką.
90+2' Kontra Lazio, Cancellieri oddał strzał, ale piłka minęła dalszy słupek.
90+2' Próba Calhanoglu z dystansu. Bramkarz Lazio pewnie złapł piłkę.
90+5' Strzał Lautaro Provedel złapał piłkę.
90+6' Handanović obronił strzał Immobile.
90+6' Koniec meczu.

Lazio - Inter 3:1 (1:0)
40' F. Anderson
51' Lautaro
75' Luis Alberto
86' Pedro

Lazio (4-3-3): 94 Provedel; 29 Lazzari, 4 Patric, 13 Romagnoli, 77 Marusic; 21 Milinkovic-Savic, 32 Cataldi, 5 Vecino; 7 Felipe Anderson, 17 Immobile, 20 Zaccagni.
Ławka rezerwowych: 1 Maximiano, 31 Adamonis, 6 Marcos Antonio, 9 Pedro, 10 Luis Alberto, 11 Cancellieri, 15 Casale, 18 Romero, 23 Hysaj, 26 Radu, 34 Gila, 88 Basic.
Trener: Maurizio Sarri.

Inter (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 De Vrij, 95 Bastoni; 2 Dumfries, 23 Barella, 77 Brozovic, 5 Gagliardini, 32 Dimarco; 90 Lukaku, 10 Lautaro.
Ławka rezerwowych: 21 Cordaz, 24 Onana, 8 Gosens, 9 Dzeko, 11 Correa, 12 Bellanova, 14 Asllani, 20 Calhanoglu, 33 D'Ambrosio, 36 Darmian, 42 Agoumé.

Komentarze: 43

26 sierpnia 2022 | 19:46

Przyszedł Asllani, jest Hakan ale stawiamy na Gaglie. Szymek wie że my ten mecz chcemy wygrać a nie przegrać? Biedny Asllani będzie grał ogony bo betonowy Gaglia lepiej głupio biega niż on

Inter1990

Inter1990

26 sierpnia 2022 | 20:13

Inter00
Inzaghi jest typowym włoskim betonem, który gra jednym systemem i doświadczonymi zawodnikami. Tacy gracze jak Asslani ,Onana sobie za wiele u tego trenera nie pograją. A Agoume wgl nie zagra. (edycja 2022.08.26 20:13 / Inter1990)

Larry

Larry

26 sierpnia 2022 | 20:34

Mówiłem o tym już wiele razy i powiem raz jeszcze - Gaglia ma grube haki na kogoś z samego szczytu kierownictwa w Interze

26 sierpnia 2022 | 20:35

O kurła Gagliardini no ładnie

26 sierpnia 2022 | 20:48

Kto tam krakał o sabotażu trenejro z Gagliardinim w podstawie? XD

Co za dzban zagrywka (edycja 2022.08.26 20:48 / Rahi)

26 sierpnia 2022 | 20:50

Oczadział. Można Gagli dać szansę, ale kurde nie w takim meczu (edycja 2022.08.26 20:55 / castillo20)

pdd

pdd

26 sierpnia 2022 | 21:20

Co dzisiaj sie odbija piłka od Romelu jak od kłody xD Dzeko nazywany był drewnem, ale jemu piłka nigdy tak nie uciekała. Musi się Big Rom ogarnąć

kowalik20002

26 sierpnia 2022 | 21:29

Di Marco tak jak w meczu z Bologna w zeszłym sezonie. Dramat!!!

As279b

As279b

Dimarco i gaga idziecie w pi*du

26 sierpnia 2022 | 21:37

Do zmiany w przerwie obowiązkowo 2 kłody czyli Lukaku i Gaglia. Za czarną kłodę niech wchodzi Correa to może coś rozrusza a za białą kłodę ktokolwiek inny bo wydaje mi się że z tym jebanym Gagliardinim zarówno Brozo jak i Barella się duszą w tej pomocy.

Maul

Maul

26 sierpnia 2022 | 21:40

Pierwsza połowa strasznie słaba. Lazio strzeliło gola, bo miało lepsze sytuację. Zamknęli boki i kontrolują mecz. Wszystko idzie zgodnie z planem Sarriego. Po przerwie trzeba wzmocnić ofensywę i ściągnąć Gagliardiniego

Sostek

Sostek

26 sierpnia 2022 | 22:39

Na własne życzenie ten wynik

26 sierpnia 2022 | 22:40

Wyłączyłem po 3 bramce bo aż żal patrzeć. Betonowa kurwa taktyka, jak można na taki mecz wystawić takiego pachołka jak Gagliardiniego? Jedyny plan na ten mecz to było dogranie do boku i wrzutka i a nóż coś wpadnie. Żałosny Lukaku, żałosny Gagliardini (jakim chujem on wyszedł w pierwszej 11 i jeszcze został tak długo to nie wiem), żałosna gra, żałosny pomysł na mecz. Niech Inzaghi w końcu zacznie wyciągać wnioski i coś zmieni bo na dłuższą metę to nie zajedziemy daleko

Marek Sudoł

Marek Sudoł

26 sierpnia 2022 | 22:45

3 mecz i już widać wiele problemów… Nie wiem co o tym myśleć, ale wierze, że to się ogarnie :( Musi się ogarnąć

Paulo82

Paulo82

26 sierpnia 2022 | 22:46

Gramy skrzydłami, a nie mamy tam piłkarzy, haha. Czy Darmian wie, że jest (jeszcze) piłkarzem? Bo nie umie ani atakować, ani bronić.

26 sierpnia 2022 | 22:47

Porażka na konto Inzaghiego. Wychodzi na Lazio z Gagliardinim a w 70 min ściga najlepszego u nas Denzela to zakrawa nawet o sabotaż.

26 sierpnia 2022 | 22:49

Gagliardini w podstawowym..... i wszystko jasne. Ale jestem wqwiony na Inzaghiego. Dlaczego akurat na Lazio wszedł? Wytłumaczy mi ktoś?? Zmiennicy pokroju Kureła i Dzewko nie wiem po co wchodzili wogole. (edycja 2022.08.26 22:51 / maestro84)

SeaVent

SeaVent

26 sierpnia 2022 | 22:52

Forza Inter!
Tyle ile wyczytałem...
Gaglia wszedł bo jako nieliczny jest wstanie zagrozić sms'owi... ile.w tym prawdy tylko sie domyślam.
Jedziemy to dopiero początek. (edycja 2022.08.26 22:53 / SeaVent)

26 sierpnia 2022 | 22:53

Człowiek bez kompetencji kieruje zespołem bez głębi składu. Do nowego roku będzie szukanie kogoś kto nam uratuje chociaż 4 miejsce (edycja 2022.08.26 22:54 / Rahi)

oster

oster

26 sierpnia 2022 | 23:04

Ten gamoń Inzaghi to jakaś porażka, Gagliardini w pierwszym składzie i te zmiany to ewidentnie sabotaż!!! Gość chciał ewidentnie przegrać z Lotito team i plan osiągnął...niestety.

26 sierpnia 2022 | 23:15

Obrony nie ma zawodnicy Lazio robili z nimi co chcieli pomóc nie istnieje jeden skrzydłowy drugiego nie ma w cal i jeden napastnik Lautaro co nie którzy w tamtym sezonie chcieli się go na siłę pozbyć Tak to wygląda Jedziemy do Lazio i przegrywamy zasłużenie trzy do jednego A za nie długo czekają nas Derby i z taką grą to znowu baty od Milanu Bo o LM już nie wspomnę

Ronaldo

Ronaldo

26 sierpnia 2022 | 23:22

Akurat nie oglądałem, ale czytam, że Romelu , Dżeko i Gaglia załatwili mecz na naszą niekorzyść. Oczywiście między innymi... :( dobrze, że nie oglądałem.

hawk247

hawk247

26 sierpnia 2022 | 23:23

Najgorszy mecz od dawna. Czarno widzę ten sezon na razie. Cofamy się w rozwoju przez naszą sytuację finansową.

Ronaldo

Ronaldo

26 sierpnia 2022 | 23:24

A mówiłem, żeby został Conte, to zdecydowana większość mnie zrugała! TO TERAZ MACIE!!!

Analkovic

Analkovic

Przegrywamy z Lazio, a ostrzymy zęby na Barcelone i Bayern... Jezeli chodzi o LM to raczej trzecie miejsce bedzie dla Interu tak jak wielu pisze na roznych stronach i forach.

26 sierpnia 2022 | 23:39

Simone OUT!!! Gra bez pomysłu. Piłka do boku i wrzutki...

26 sierpnia 2022 | 23:51

Ludzie spokojnie bo widzę że tu jest 80% kibiców sukcesu którzy myślą że Inter musi wygrywać wszystko. My graliśmy z LAZIO NA WYJEŹDZIE!!
A nie z Udine u siebie to jest dopiero trzeci mecz w serie A nie wyzywajcie każdego że w piłkę grać nie umieją. Jeżeli komuś nie pasuje że Inter mecz przegrywa to niech spierda.. i niech se kibicuje komuś innemu który nie przegrywa (edycja 2022.08.26 23:55 / Gecxu_udv)

Paulo82

Paulo82

26 sierpnia 2022 | 23:56

Nie no spoko, przecież baty od Lazio po żałosnej grze to nie powód do zmartwień.

Gecxu_udv

Gecxu_udv

27 sierpnia 2022 | 00:00

@Ronaldo widzę że teraz każdy mądry.Tak w ogóle to Conte sam spiepszył z klubu bo sprzedali Lukaku i Hakimiego. Ale teraz najmądrzejszy na świecie.

Gecxu_udv

Gecxu_udv

27 sierpnia 2022 | 00:05

@Paulo82 po Spezii też tak mówiłeś?? Poczekajmy do meczu z Milanem w tedy będzie można oceniać. Widzę że już nikt nie pamięta początku 2022 i co w tedy nie było Simone OUT

27 sierpnia 2022 | 01:42

Matko boję się meczów LM po dzisiejszym dniu ale jak na taki mecz się wystawia Gage to nie mam pytań

27 sierpnia 2022 | 07:18

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, wiadomo, że w ciągu sezonu nie będziemy wygrywać każdego meczu a już w pierwszej kolejce mogliśmy stracić punkty bo grali słabo. Zespół się musi dotrzeć, ale sam zdziwiony jestem, że wyszedł Gaglia zamiast Asllaniego chociażby. No nic pożyjemy zobaczymy a póki co nic się nie stało i jedziemy dalej. ;)

timon

timon

27 sierpnia 2022 | 08:04

Kolejny słaby mecz. Dimarco na wahadle to jakaś kpina, gość nie ma kompletnie dynamiki, czy gry 1 na 1 a na tej pozycji chodzi właśnie o to, żeby szarpnąć, rozciągnąć obronę, zrobić przewagę. Zdecydowanie najsłabszy wahadłowy ostatnich lat, nawet Biraghi bił go na głowę. Brak Calhy spowodował, że nie było nikogo z niekonwencjonalnym podaniem i lewa praktycznie nie funkcjonowała. Lukaku ociężały kloc i dużo pracy przed nim. Widać niestety, że z drużyny Conte już niewiele zostało. Wygląda, że Onzi może mieć problem z ogarnięciem tej drużyny

27 sierpnia 2022 | 08:37

Można przegrać ale z honorem. Nie rozumie tych co piszą że to lazio i że z nimi przegrana jest ok. Jeśli lazio nas klepie to tak będzie z Milanem juve napoli roma Fiorentina a nawet z sasuolo a remisy z Sampdoria bolognia torino Udinese verona No i szczęśliwe zwycięstwa z resztą No i idziemy po mistrza. Forza Inter!

27 sierpnia 2022 | 09:03

Gecxu_udv widzę jeden z niewielu głosów rozsądku. Nie ma sensu z niektórymi dyskutować.

Z Lazio i Fiorentina zawsze mamy ciężko. Jak Sassuolo przyjeżdża, to też krew psują. I co słaby były ostatnie sezony?

Mecz był mimo wszystko dobry jeśli chodzi o tempo, budowanie akcji, ustawianie się. Niestety był babol przy bramce Andersona. Gol Alberto to stadiony świata. Pedro fuks przy zamieszaniu ale jakby nie strzeli, to byłby pewnie sprawdzany karny.

Także ludzie przestańcie wieszczyć katastrofy po trzecim meczu sezonu. Po prostu Lazio zagrało kapitalny mecz. Dopingujmy i cieszymy się oglądaniem ulubionej drużyny.

banikowy

banikowy

27 sierpnia 2022 | 10:29

Myślę że padło tu już wszystko.
Drużyna jest niedotarta, Lukaku jakby miał kilka kg za dużo a środek pola z Gaga był dwuosobowy.
Głupie błędy sprawiły że straciliśmy 3 bramki, myślę że dużo sprawił brak trzeciego pomocnika chociaż nie powiem, jak na siebie Gaga zagrał dobre spotkanie (problem taki w tym że on może grać w Monzie ale nie u nas).
Problem jest też w rozegraniu, dochodzimy na 30metr, pojawia się silne zagęszczenie i wrzucamy piłkę w pole karne licząc że akurat spadnie komuś na głowę albo cofamy do obrońców bo linia pomocy jest mądrze przykryta obrońcami przeciwnika.
Widać to było szczególnie w 1 połowie że nie stwarzaliśmy zagrożenia srodkiem. Nie pamiętam też silnego rozciągnięcia obrony i próby zagrania trójka z wejściem w pole karne albo prostopadłego podania otwierającemu komuś drogę do bramki.
Tu jest problem, nie konstruujemy akcji srodkiem gdzie można stworzyć największe zagrożenie.
Niemniej, to początek sezonu i liczę że drużyna zacznie się coraz lepiej pokazywać. (edycja 2022.08.27 10:29 / banikowy)

Gecxu_udv

Gecxu_udv

27 sierpnia 2022 | 19:47

DonPietro masz rację każdy zespół ma taką drużynę mimo że jest słabsza ale nie leży nam ta drużyna. Naszą największą wadą którą widać bardzo że jesteśmy słabo przygotowani fizycznie
60 minuta i koniec oprócz Dumfirisa i Nicolo bo oni zapieprzają tam i spowrotem