Inzaghi: To porażka, która boli

26 sierpnia 2022 | 23:49 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Nerazzurri odnieśli pierwszą porażkę w tym sezonie. Ich pogromcą było Lazio, które pokonało Inter 3:1. Po meczu Simone Inzaghi przyznał, że jego zespołowi zabrakło sportowej złości.

- To porażka, która boli, bo był to wyrównany mecz, o wyniku którego przesądziły epizody. Zmierzyliśmy się z silnym i wysokiej jakości przeciwnikiem. Bramka na 2:1 zmieniła grę. Musieliśmy mieć więcej cwaniactwa, aby znaleźć fragment na naszą korzyść, który odwróciłby grę.

- Po bramce na 2:1 stworzyliśmy kilka okazji, ale przede wszystkim w pierwszej połowie dobrze utrzymaliśmy się przy piłce. Znamy Lazio i dobrze przygotowaliśmy się na ten mecz. W pierwszej połowie ograniczyliśmy nasze restarty i stworzyliśmy kilka ciekawych akcji, ale po 1-1 powinniśmy zrobić coś więcej.

- Jutro przeanalizujemy tę porażkę, ale już teraz mogę powiedzieć, że w tego typu meczach potrzebujemy więcej sportowej złości i determinacji. Niestety futbol tak wygląda. Gdybyśmy strzelili 2:1 przed świetnym golem Luisa Alberto, mogłoby się to skończyć inaczej.

Komentarze: 10

Kacpi26tv

Kacpi26tv

26 sierpnia 2022 | 23:54

Inzaghi out. To jest przegrana twojego imienia Szymek. Brawo za kombinowanie ze składem i chujowy.mi zmianami.

27 sierpnia 2022 | 00:00

Ta przegrana boli bo dałoby się jej uniknąć gdyby nie złe wybory kadrowe i taktyczne

27 sierpnia 2022 | 00:05

Sarri pokonał Inzaghiego taktycznie

oster

oster

27 sierpnia 2022 | 00:06

Gamoń chyba współpracuje z Lotito, wystawia najgorszego zawodnika w drużynie do pierwszego składu i jeszcze te fatalne zmiany...

27 sierpnia 2022 | 08:10

Bardzo możliwe, cala karierę piłkarską był związany z Lazio. Nie nadaje na trenera. jak on ich uczy techniki to nic dziwnego , że piłka odbija się od nich jak od drewna. Nie umie rotować składem i niech wypierdala

Vancore

Vancore

27 sierpnia 2022 | 08:12

Graj wiecej Gagliardinim szmaciarzu... wystawiasz go i zwyczajnie wychodzimy w 10, to nawet nie jest 1/2 pilkarza, koles czesto wyglada beznadziejnie z dolem tabeli a ty chciales zeby wniosl cos na lazio... xD Zarabiasz 4,5 mln euro widzisz tego smiecia codziennie a i tak kazdy kibic wie lepiej od ciebie ze on spierdoli w takim meczu absolutnie wszystko bo jest nikim a ty trzymales go jeszcze do 76 minuty. Ale ta strate punktow kazdy mial wkalkulowana jak tylko pojawily sie sklady w siecii. Nigdy nie zdobedziemy punktow grajac z ligowym topem gdy on bedzie w pierwszym skladzie. A za zmiany chuj ci do dupy frajerze, wykastrowales zespol na kluczowe minuty meczu i oczywiscie musiales wprowadzic tego gamonia darmiana ktory fenomenalnie sie zachowal przy golu pedro... Rob tak dalej...

27 sierpnia 2022 | 12:07

Niestety nie udowodnimy w żaden sposób że się podłożył. Jesli chodzi o perpektywę kolejnych meczów to nie robiłbym tragedii. Gagliardini był zgniłym jajem na Lazio i mam nadzieję, że długo nie powącha murawy. Drugim zgniłym jajem było zdjęcie Lukaku, który nawet z obciętymi nogami byłby większym zagrożeniem niż Dzewko czy Kureła. No nic, trzeba zagryźć zęby ze świadomością, że wczoraj wieczorem to Inzaghi nas wyruchał, a nie Lazio.

Intermariano

28 sierpnia 2022 | 07:24

Inzaghi out

acmilanowek

acmilanowek

29 sierpnia 2022 | 11:29

Rotacja na Lazio w trzecim meczu sezonu kiedy druzyna musi zlapac momentum i sie scalic on wystawia gagliardiniego. No to Inter bedzie teraz meczyl bule przez cala runde a najlepiej niech inzaghi rzuci wszystkie sily na barce i bayern puchar wloch i superpuchar. W koncu sa to zacne puchary i wazna rywalizacja a serie A ciul z nia byle w 4 skonczyc i za rok w grupie bedzie Real i City i znow zacna rywalizacja zakonczona porazka