Satriano z premierowym trafieniem

5 września 2022 | 23:26 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W meczach kończących 5. kolejkę włoskiej Serie A Salernitana zremisowała u siebie 2:2 z Empoli. Wynik spotkania otworzył Martin Satriano, dla którego było do pierwsze trafienia w barwach nowego zespołu.

Wypożyczony z Interu napastnik wykorzystał podanie Hendersona i strzałem głową dał prowadzenie ekipie przyjezdnych. Urugwajczyk przebywał na murawie do 77. minuty i dodatkowo zapisał się w protokole meczowym żółtą kartką.

21-latek wystąpił dotychczas w 6 grach dla Empoli. Połowę rozpoczynał w wyjściowej jedenastce.