Gosens: Musimy uczyć się na naszych błędach

7 września 2022 | 23:40 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Robin Gosens wybiegł dziś w pierwszym składzie po raz pierwszy od inaugurującego sezon spotkania z Bayernem Monachium. Niestety Niemiec, podobnie jak reszta kolegów z zespołu, zaprezentował się bezbarwnie, przez co rywale gładko wygrali 2:0. Po meczu wahadłowy wypowiedział się dla Sky Sport.

W przerwie powiedzieliśmy sobie, że musimy bardziej uwierzyć w siebie i przez pierwsze 10-15 minut drugiej połowy graliśmy bardzo dobrze. Jeśli strzelisz gola, to może to zmienić twoje myślenie. Gdy jest 1:1, a nie 2:0, mecz staje się zupełnie inny, bo zdajesz obie sprawę, że możemy grać jak równy z równym z tak mocnym zespołem. Musimy uczyć się na naszych błędach i pamiętać je, gdy pojedziemy do Monachium.

Źródło: fcinternews.it