Inzaghi: Nie zlekceważyliśmy przeciwnika

13 września 2022 | 23:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Simone Inzaghi miał spory szacunek do rywala z Czech, lecz jego zawodnicy ostatecznie nie pozostawili gospodarzom zbyt wielu złudzeń na murawie. Po spotkaniu trener Interu chwalił postawę swojego zespołu i mówił o widocznym progresie.

- Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ wiedzieliśmy, że nie można lekceważyć naszych przeciwników. Żadna włoska drużyna nigdy wcześniej tutaj nie wygrała. Chłopcy dobrze sobie poradzili, pozostali skoncentrowani. Wiedzieliśmy, że początek sezonu będzie trudny, zwłaszcza z powodu kontuzji, ale drużyna z biegiem czasu się poprawia. Romelu Lukaku wróci po przerwie na mecze międzypaństwowe, a wtedy będę z meczu na mecz wybierać, na kogo postawić w ataku. W tym sezonie potrzebujemy wszystkich.

- Acerbi spisał się bardzo dobrze. To nie było łatwe, ale znam go bardzo dobrze i może okazać się pomocny. Ważne jest, aby wszyscy wiedzieli, że jest między nimi konkurencja o miejsce w składzie. Każdy może otrzymać szansę i wszyscy będą zaangażowani.

- Bayern i Barcelona to dwie z najlepszych drużyn na świecie. Wiemy, z czym się mierzymy. Na dzisiaj celem było zdobycie punktów. Sprawiliśmy, że wydawało się to o wiele łatwiejsze, niż było w rzeczywistości. Czerwona kartka dała nam oczywistą przewagę, ale do tego momentu dominowaliśmy w meczu. Naszym jedynym błędem był fakt, że prowadziliśmy tylko 1:0.

Źródło: Football-Italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

kretos

kretos 14 września 2022 | 08:33   

to prawda, ten mecz powinien sie skończyć min. 4:0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich