Lukaku powróci na Romę

13 września 2022 | 23:58 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Dobre wieści dla Simone Inzaghiego. Romelu Lukaku ma się coraz lepiej i po przerwie na mecze międzynarodowe ponownie będzie do dyspozycji szkoleniowca Interu. Na początku października Nerazzurrich czeka prestiżowa rywalizacja z Romą.

Leczenie reprezentanta Belgii przebiega zgodnie z planem i przynosi oczekiwane rezultaty. Lukaku nie zdąży wykurować się na najbliższą ligową potyczkę z Udinese, ale po wznowieniu rozgrywek sytuacja powinna powrócić do normy.

Medialne doniesienia w pomeczowym wywiadzie potwierdził sam Inzaghi:

- Romelu Lukaku wróci po przerwie na mecze międzypaństwowe, a wtedy będę z meczu na mecz wybierać, na kogo postawić w ataku. W tym sezonie potrzebujemy wszystkich.

Źródło: Sky Sport Italia