PSG zimą ponownie po Skriniara?

14 września 2022 | 19:50 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Kibice Interu niemal przez całe mercato drżeli o przyszłość Milana Skriniara, który kuszony był pieniędzmi Katarczyków z Paryża. Ostatecznie kluby nie potrafiły osiągnąć porozumienia, temat transferu upadł, a w Mediolanie rozpoczęły się intensywne prace nad przedłużeniem wygasającego kontraktu Słowaka. Licho jednak nie śpi.

Według francuskiego dziennika L'Equipe w Paryżu nie zrezygnowali ze starań o defensora Nerazzurrich, a kontuzja Presnela Kimpembe dodatkowo umocniła ich w tym przekonaniu. Luis Campos ma opracowywać strategię, która w styczniu pozwoli mu ostatecznie dopiąć swego i wyrwać Skriniara z Mediolanu.

Co na to Marotta i spółka? Klub wydaje się być zdeterminowany, aby zatrzymać gracza, chociaż zawsze należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się oferty z rodzaju tych, których nie da się odrzucić. Inter zamierza przedstawić jednak zawodnikowi propozycję nowej umowy z zarobkami na poziomie 7 mln euro rocznie. Więcej inkasowałby więc tylko Romelu Lukaku (8 mln). 

Główny zainteresowany pytany o zamieszanie wokół swojej osoby nabiera wody w usta i przekonuje, że obecnie interesuje go wyłącznie piłka nożna w czystej, boiskowej postaci.

Źródło: L'Equipe

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 14 września 2022 | 20:32   

Niepokoją mnie jego wypowiedzi typu ,,nieważne co się stanie”. Nasi dyrektorzy muszą być stanowczy, dać mu odpowiednią pensje i opaskę po Handzie i zobaczymy co wtedy. Jeżeli będzie chciał odejść to odejdzie ale trzeba zrobić wszystko żeby go zatrzymać

Bonhart25

Bonhart25 14 września 2022 | 21:18   

Ciekawe czy po prostu gra trudno dostępnego żeby wynegocjować jak najlepsze warunki czy już jesteśmy na etapie "czas na podpisanie nowego kontraktu już minął"

superofca

superofca 14 września 2022 | 22:12   

Obawiam się, że to drugie. Poczuł się wypychany na siłę wcześniej i już przestało mu zależeć. Zresztą zobaczymy jak będzie wyglądał sezon bo może być też tak, że po prostu pod względem sportowym nie zaoferujemy mu tego czego oczekuje, a co by nie mówić Skriniar akurat jest bardzo ambitnym zawodnikiem.

mroczny elf

mroczny elf 15 września 2022 | 15:55   

Głowno wiemy co tam w klubie się dzieje ale widać co się dzieje zjazd piłkarski niesamowity jakby każdy dopiero co się uczył grać w piłkę trzeba było brać te 60 milionów. Głupi by był gdyby został.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich