Inzaghi: Przed nami wymagający test

17 września 2022 | 23:12 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Mówiąc o niedzielnym spotkaniu Simone Inzaghi wielokrotnie podkreślał fakt znakomitej dyspozycji Udinese w ostatnich tygodniach. Opiekun Interu wierzy, że jego podopieczni podejdą jednak do meczu z właściwym nastawieniem i sprostają wymagającemu wyzwaniu. 

- Przystępujemy do meczu po dwóch kolejnych wygranych, ale mamy świadomość, że gra co kilka dni nie jest łatwa. Teraz jedziemy do Udine, gdzie czeka nas bardzo wymagający mecz z bardzo trudnym rywalem. Grając tak często, potrzebuję wszystkich zawodników. Dla nas, dla trenerów, to świetny sygnał, gdy widzisz zespół, który jest zwarty i zdeterminowany.

- Będziemy musieli być bardzo ostrożni. Udinese to zdrowa drużyna, świetnie wyszkolona, ze sporą liczbą jakościowych graczy. Będziemy musieli rozegrać partię opartą na bieganiu, agresywności i determinacji, ponieważ zagramy z drużyną notującą najlepszą passę zwycięstw w lidze. Z pewnością są zespołem będącym obecnie w najlepszej formie w lidze. Czeka nas trudne wyzwanie, do którego podejdziemy, jak na Inter przystało.

- Podejście do meczu może mieć decydujące znaczenie, ponieważ Udinese lubi strzelać w początkowej fazie spotkania. Będziemy musieli wejść w grę w najlepszy możliwy sposób.

Źródło: Inter TV

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 18 września 2022 | 09:51   

Zwycięstwo w tym meczu pokaże że wracamy na właściwe tory, jeżeli zgubimy punkty to znaczy że jesteśmy średniakami na ten moment i będziemy nimi do końca sezonu bo Inzaghi nie jest w stanie wstrząsnąć szatnią jak Conte

superofca

superofca 18 września 2022 | 22:34   

No to Inzaghi chciał chyba zgłosić nieprzygotowanie...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich