Inter rozmawia z Chelsea o Lukaku

17 września 2022 | 23:52 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Ponowna przygoda Romelu Lukaku z Interem rozpoczęła się w najlepszy możliwy sposób, a więc od bramki w pierwszym oficjalnym występie. Kolejne tygodnie były niestety znacznie mniej udane, gdyż napastnik nabawił się kontuzji, która wyłączyła go z gry na kilka kolejek.

Reprezentant Belgii ma powrócić do dyspozycji Simone Inzaghiego po przerwie na mecze reprezentacyjne. Tymczasem w gabinetach dyrektorskich myślą już o przyszłości. Giuseppe Marotta miał rozpocząć już negocjacje z londyńską Chelsea na temat kolejnego sezonu. Zamysłem Interu jest zatrzymanie Lukaku na dłużej. Jakiś czas temu pojawiły się zresztą głosy, iż między stronami zawarta została niepisana umowa o zgodzie na kolejne wypożyczenie przed rozgrywkami 2023/2024.

Ile jest w tym prawdy? Ciężko powiedzieć, lecz nawet pomimo zmiany na ławce trenerskiej The Blues, powrót Romelu Lukaku na Stamford Bridge wydaje się obecnie mało prawdopodobny. Zdaniem Gianluki Di Marzio istnieje duże prawdopodobieństwa, że kluby dojdą do porozumienia w sprawie ponownego wypożyczenia na bardzo zbliżonych warunkach finansowych (opłata w granicach 8-10 mln euro), co pozwoliłoby Interowi realnie pomyśleć o definitywnym wykupieniu napastnika w kolejnym sezonie.

Źródło: cagliaricalcio.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Rahi

Rahi 18 września 2022 | 08:56   

Najpierw niech zarobi na pensję...

inter00

inter00 18 września 2022 | 09:55   

Wypożyczenie to jedyna realna opcja bo i tak nas nie stać żeby go wykupić. Ale na ten moment nie dał powodu żeby został z nami na dłużej, fakt zdobył bramkę i miał fajną asystę ale na razie jest cieniem samego siebie z przed wyjazdu a ta kontuzja może jeszcze pogorszyć sytuacje

master

master 18 września 2022 | 12:17   

Pytanie ile w jego formie sprzed 2 lat było taktyki Conte a ile -10kg Pintusa, które de facto zostały zrobione przeciw samemu Lukaku, bo wypowiadał się że jak zaczynał podnosić ciężary to trenerzy zaczynali na niego krzywo patrzeć.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich