Występ Calhanoglu z Romą stoi pod znakiem zapytani

21 września 2022 | 22:55 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna

Turecki pomocnik Interu Mediolan nadal zmaga się z kontuzją uda, przez co nie będzie uczestniczył w zgrupowaniu swojej reprezentacji narodowej, ale również jego udział w kolejnym meczu Nerazzurrich jest zagrożony.

Bazując na informacjach podanych przez Corriere dello Sport, sztab medyczny nie podejmuje żadnego, zbędnego ryzyka związanego z rehabilitacją zawodnika, ale mimo to może zabraknąć odrobiny czasu, żeby Turek zagrał z zespołem Giallorossich.

Calhanoglu opuścił poprzedni mecz Interu, przegrany z ekipą Udinese, ze względu na problem ze zginaczem uda, który został wykryty w zeszłym tygodniu.

Trener reprezentacji Turcji nie powołał zawodnika na trwające właśnie zgrupowanie, żeby mógł spokojnie pracować w centrum treningowym Interu nad powrotem do sprawności.

Trwa więc wyścig z czasem Calhanoglu, który planowo ma wrócić na pojedynek z Romą, czyli na początku następnego miesiąca, ale jeśli zawodnik nie będzie w 100% sprawny, to Simone Inzaghi nie powinien wywierać na nim niepotrzebnej presji i przyspieszać jego powrót na boisko.

Źródło: sempreinter

Polecane newsy

Komentarze: 2

Kacpi26tv

Kacpi26tv 21 września 2022 | 23:18   

Bez brozovicia i hakana na rome to ja widzę tylko jedno rozwiązanie w środku pola. Dimarco - gaga- barella hahaha

vlodek2532

vlodek2532 22 września 2022 | 15:16   

Ja optuje już od jakiegoś czasu by Federico sprawdzić na środku pola


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich