Nerazzurri grali w reprezentacjach

22 września 2022 | 23:10 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Pierwsze mecze piątej kolejki Ligi Narodów już za nami. Dziś szansę na grę miało czterech piłkarzy Interu. Większość z nich pojawiła się na murawie, większość z nich ma też powody do zadowolenia.

Holendrzy wygrali 2:0 z Polską i są o krok od zapewnienia sobie awansu do Final Four Ligi Narodów. Cały mecz w barwach Pomarańczowych zagrał Denzel Dumfries, który zaliczył asystę. Stefan de Vrij nie podniósł się z ławki rezerwowych.

Blisko awansu do najlepszej czwórki turnieju jest także Chorwacja, która wygrała 2:1 z Danią i na kolejkę przed końcem zmieniła ją na pozycji lidera tabeli grupy. 90 minut w zwycięskiej drużynie zaliczył Marcelo Brozović.

Gorsze nastroje panują u Słowaków, którzy w starciu z Azerbejdżanem zdobyli wyrównującego gola w 93. minucie, ale po dwóch minutach stracili kolejną bramkę i ostatecznie przegrali 1:2. Milan Skriniar przebywał na murawie w pełnym wymiarze czasowym.

Dziś zmierzyły się ze sobą także reprezentacje U-21 Anglii i Włoch. Wyspiarze wygrali 2:0, a 22 minuty u pokonanych rozegrał Raoul Bellanova.