Lautaro: Teraz chcemy zacząć od nowa

5 października 2022 | 00:48 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Pomimo pewnych obaw, Lautaro Martinez rozpoczął mecz z FC Barceloną w pierwszym składzie. Co prawda napastnik nie wpisał się na listę strzelców, ale w pomeczowej rozmowie z Inter TV czuć było, że wygrana 1:0 ma dla niego wielką wartość.

To był wyjątkowy wieczór, ponieważ odnieśliśmy zwycięstwo, którego potrzebowaliśmy. Cieszy nas, w jakich okolicznościach sięgnęliśmy po trzy punkt. Od teraz wszystko się zmieni, chcemy zacząć od nowa i budować ducha zespołu. To była wygrana ducha i osobowości, cieszę się z pracy, którą wykonujemy, nawet jeśli do dziś czekaliśmy na wynik. Tym razem strzeliliśmy w odpowiednim momencie i zwyciężyliśmy w ważnym spotkaniu.

- Byłem nieco zmęczony, ale nie mogło mnie zabraknąć na boisku. Teraz potrzebujemy mnóstwo serca w grze, chce wyciągnąć pomocną dłoń do kolegów z drużyny oraz do tych ludzi, którzy tak mocno nas wspierali.

Źródło: fcinternews.it