Dreszczowiec na Camp Nou zakończony remisem!

12 października 2022 | 19:54 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje5 min. czytania

W środowy wieczór na Camp Nou odbyło się niesamowite widowisko piłkarskie. Kibice mogą czuć się usatysfakcjonowani jeśli chodzi o towarzyszące emocje. Finalnie spotkanie zakończyło się remisem. Tym samym Nerazzurri są bliżej awansu do kolejnej fazy Ligi Mistrzów.

PRZEBIEG MECZU:

2' Sergi Roberto niecelnie dośrodkował w pole karne Interu.
3' Dimarco wywalczył rzut rożny, ale Nerazzurri nie wykorzystali stałego fragmentu gry.
7' Raphinha w pole karne. Defensorzy z Mediolanu skutecznie powstrzymali gospodarzy.
8' Dobra okazja Lautaro, który otrzymywał piłkę od Dzeko, ale Bośniak był na spalonym.
9' Rzut rożny dla Barcelony. Z linii bramkowej piłkę wybił Mkhitaryan.
14' Dobra interwencja Skriniara.
15' Gospodarze ponownie nie wykorzystali dwóch rzutów rożnych.
17' Rzut wolny dla Interu. Dobre dośrodkowanie Calhanoglu. Bliski zdobycia bramki był Dzeko, ale trafił w poprzeczkę i piłka nie przekroczyła linii bramkowej.
18' Niedokładny strzał S. Roberto.
20' Bardzo dobry fragment gry formacji defensywnej Interu, która skutecznie blokowała zagrania Barcelony.
23' Podopieczni Xaviego nie wykorzystali rzutu wolnego.
25' Strzał z dystansu Mkhitaryana, lecz Ter Stegen bez problemu złapał piłkę.
26' Dembele sprzed pola karnego. Onana wybił piłkę za końcową linię boiska.
28' Jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy. Ponownie dobrze zagrali obrońcy Interu.
28' Dobra kontra Interu. Barella powalczył o piłkę, podał do Dumfriesa, który oddał strzał, ale bramkarz intuicyjnie wybił piłkę.
29' Strzał Alonso obok bramki.30'
30' S. Roberto oddał celny strzał. Onana wybił piłkę. Nabiegał jeszcze Lewandowski, ale Dimarco powstrzymał Polaka i piłka finalnie znalazła się w rękach bramkarza.
34' Bastoni przeciął groźne podanie Pedriego.
36' Dośrodkowanie Lewandowskiego, Raphinha zamykał akcję, ale nie trafił w bramkę.
39' Ponownie polski napastnik w natarciu, który podawał do S. Roberto. Ten jednak nie oddał strzału na bramke.
40' Strzał Dembele, piłkę próbował zebrać Perdi, lecz Onana był szybszy.
40' GOL! Dimarco odpuścił Raphinhę, który podał do S. Robeto, ten od razu wyłożył piłkę Demele, który wykorzystał sytuację.
43' Raphinha próbował oszukać Onanę, ale był niecelny/
45+2' Rzut wolny dla Barcelony.
45+3' Dimarco błędnie rozpoczął z narożnika boiska. Piłka wyszła za linię końcową boiska.
45+4' Koniec pierwszej połowy.

46' Alonso bezpardonowo potraktował Skriniara.
48' Dimarco zablokował dośrodkowanie Raphinhii.
49' Rzut wolny dla Barcelony.
50' GOOOOOOOOOOL!!! Bastoni precyzyjnie dograł w pole karne, niepilnowany Barella sprytnie wyprzedził obrońców i od razu umieścił piłkę w bramce.
52' Dembele w pole karne, Pedri przedłużył do Lewandowskiego, Polak uderzył z pierwszej piłki, ale nie trafił.
53' Ter Stegen wyprzedził intencję Interu i przeciął podanie Dumfriesa.
53' Żółta kartka dla Martineza.
55' Żółta kartka dla De Vrija za faul na Pedrim.
56' Dimarco dośrodkowywał do Dzeko, który uderzał z pierwszej piłki, ale wyprzedził go obrońca Barcelony. Rzut rożny dla Nerazzurrich.
57' Calhanoglu celnie z dystansu. Ter Stegen wybił piłkę za końcową linię boiska. Kolejny stały fragment gry dla zespołu Inzaghiego i znów bramkarz gospodarzy popisał się świetną interwencją.
58' Onana obronił strzał Pedriego.
60' Doskonałe wyjście Dumfriesa, który wyprzedzi Pique, chciał dośrodkować do Martineza, ale Alonso wybił piłkę. Rzut rożny dla Interu.
63' GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Calhanoglu przeciął podanie, ruszył z kontrą, podał do Martineza, Eric Garcia pogubił się w obronie, a Argentyńczyk oddał strzał. Piłka odbiła się od obu słupków i finalnie wpadła do bramki.
64' De Jong i Ansu Fati weszli w miejsce Busquetsa i Raphinhii.
66' Darmian zmienił Dimarco.
68' Dembele pokusił się o strzał sprzed pola karnego, lecz pewnie piłkę złapał Onana.
71' Lewandowski trafił do bramki, ale był na spalonym.
72' Barcelona napierała na bramkę Interu, Polak oddał strzał, lecz Onana wybił piłkę przed pole karne.
74' Kolejny niewykorzystany rzut rożny Barcelony.
76' Zmiany w Interze. Boisko opuścili Dzeko, Calhanoglu, a w ich miejsce weszli Bellanova oraz Gosens.
77' Wrzutka na Lewandowskiego, napastnik nie trafił do bramki.
79' Dembele brutalnie sfaulował Darmiana. Zawodnik Barcelony został ukarany żółtą kartką.
80' Dembele strzał w boczną siatkę.
82' GOL! De Vrij sytuacyjnie wybijał piłkę pod nogi polskiego napastnika, Lewandowski nieco na raty, ale trafił do bramki Nerazzurrich.
84' Żółta kartka dla Mkhitaryana.
85' Acerbi i Asllani zmienili Bastoniego i Barellę.
89' GOOOOOOOOOOOOOL!!! Onana świetnie wypatrzył Lautaro, któremu posłał piłkę. Argentyńczyk miał czas się rozejrzeć i precyzyjnie podać do Gosensa. Ten na czysto trafił do bramki.
90+2' GOL! Eric Garcia bardzo dobrze dośrodkował w pole karne, Lewandowski sięgnął głową piłkę i trafił do bramki Onany.
90+4' Świetna akcja Interu. Lautaro ponownie popisał się świetnym przeglądem pola. Dograł piłkę do Asllaniego, ten oddał strzeł, ale Ter Stegen popisał się skuteczną interwencją.
90+7' Żółta i w efekcie czerwona kartka dla Inzaghiego.
90+7' Rzut rożny dla Interu.