Fatalny start Primavery Interu

21 października 2022 | 18:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Akademia1 min. czytania

Mimo Scudetto przyszytego na piersi, Primavera Interu przeżywa sportowy kryzys. Po 8 kolejkach ligowych drużyna Cristiana Chivu zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z zaledwie trzema punktami na koncie.

Z drużyny Mistrzów Włoch jest praktycznie tylko trener, czyli Cristian Chivu. Wszyscy piłkarze, którzy zadecydowali o sukcesie minionego sezonu, są gdzie indziej, aby się ogrywać  lub - jak w przypadku Casadeia, który został sprzedany.

Nowy skład jest być może słabszy z technicznego punktu widzenia i to może być prawda. Co więcej, wielu chłopców, którzy go tworzą, urodziło się w 2005 roku, a zatem są na pierwszym roku w tej kategorii. Oczywiście nie jest to wymówka. Podobnie jak fakt, że między meczami ligowymi są jeszcze mecze Młodzieżowej Ligi Mistrzów.

Konkurencja jest wysoka a trudno o budowę morale, gdy trafiają się takie dni gdy przyjmujesz od Barcelony 6 bramek, nawet jeśli grałeś bez jednego zawodnika przez znaczną część meczu. Do końca sezonu jeszcze długa droga, ale już teraz widać, że w tym roku Primavera Interu raczej sukcesu nie odniesie, sukcesem będzie możliwie wysoka pozycja, w tabeli, biorąc pod uwagę miejsce w jakim znajduje się obecnie.

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 1

biegaj141

biegaj141

21 października 2022 | 20:13

Sukcesem akademii jest wyszkolenie wartościowych piłkarzy i wprowadzenie ich do pierwszego zespołu sto u nas kuleje od wielu lat


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich