Bilety na mecz z Viktorią Pilzno wyprzedane

22 października 2022 | 08:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

3:3 na Camp Nou z Barceloną otworzyło Interowi możliwość zakwalifikowania się do 1/8 finału Champions League w meczu na San Siro z Viktorią Pilzno, ostatnim domowym meczu fazy grupowej.

Spotkanie odbędzie się 26 października o 18:45. Dzięki zwycięstwu drużyna Interu będzie mogła przejść do drugiej rundy, niezależnie od wyniku Barcelona-Bayern.

Na Nerazzurrich będzie czekało bardzo gorące Giuseppe Meazza: kibice będą musieli wnieść decydujący wkład. Po wyprzedanym meczu z Salernitaną, Meazza przygotowuje się do kolejnej gorącej nocy: na mecz w środowy wieczór w San Siro, który został wyprzedany, spodziewanych jest ponad 70 tysięcy widzów.

W decydującym meczu w naszej grupie Ligi Mistrzów UEFA pozostały tylko ostatnie miejsca Premium z Inter Hospitality (hospitality.inter.it).

Trwa również sprzedaż Inter-Sampdorii w sobotę 29 października i Inter-Bologna w środę 9 listopada, dwa ostatnie mecze domowe przed Mistrzostwami Świata. W meczu z Sampdorią, który będzie oznaczał powrót Dejana Stankovica ma San Siro, ostatnie miejsca w trzecim ringu pozostają w sprzedaży. Mecz Thiago Motty, innego byłego zawodnika Nerazzurri, z Bolonią, będzie ostatnim meczem Interu na San Siro w 2022 roku. Dla Inter-Bologna aktywna jest promocja „Przyprowadź znajomych”, dzięki której możliwe jest uzyskanie dwóch biletów z 50% zniżką poprzez dokupienie dwóch kolejnych biletów w pełnej taryfie. Również w tym przypadku kibice są proszeni o dokonanie wcześniejszego zakupu, aby zapewnić sobie najlepsze miejsca na pierwszym i drugim poziomie i nie przegapić ostatniego meczu u siebie w 2022 roku.

W związku z kolejnym dużym napływem publiczności wszyscy kibice są proszeni o udanie się do bram z dużym wyprzedzeniem, zarówno w środę, jak i w sobotę wieczorem. Parking można kupić wyłącznie online na stronie Parkforfun.com.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich