Lukaku nadal jest Lukaku, pocałował herb Interu

27 października 2022 | 13:45 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Na jego powrót do gry czekali chyba wszyscy. Romelu Lukaku po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją, w końcu zameldował się na murawie Giuseppe Meazza i zrobił to w wielkim stylu.

Belg niedługo po wejściu na murawę za Lautaro Martineza popisał się ładną kombinacyjną akcją z Joaquinem Correą i podwyższył wynik na 4:0. Radość napastnika była bardzo duża, podobnie jak całego zespołu, który dobrze życzył swojemu koledze powracającemu po rekonwalescencji. Coś co nie umknęło uwadze kibiców to gest jaki po zdobyciu bramki wykonał Lukaku, a mianowicie...pocałował herb Interu.

Gest, który w normalnych okolicznościach może tylko cieszyć kibiców i być dowodem szacunku oraz przywiązania zawodnika do barw, które reprezentuje, w przypadku Lukaku budzi kontrowersje. Sytuacja Lukaku w tej kwestii jest delikatnie mówiąc "skomplikowana", ponieważ całował on już herb każdego klubu dla którego grał, a to co uderzyło fanów Interu szczególnie to wykonanie tego gestu tuż po powrocie do Chelsea. Lukaku jest jednak Lukaku i chyba w przypadku tego gracza należy patrzeć na jego gesty z przymróżeniem oka.

A co Wy o tym sądzicie? Bulwersuje, cieszy, zniesmacza lub bawi gest Lukaku?

 

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 10

inter00

inter00 27 października 2022 | 13:54   

Jak dla mnie całowanie herbu każdego klubu jest zachowaniem żałosnym a w przypadku Lukaku absolutnie nie traktuje takiego gestu jako przywiązania do barw. O ile uwierzyłbym w to że Inter zajmuje szczególne miejsce w jego sercu tak będąc na wypożyczeniu absolutnie nie powinien robić takich rzeczy, chociażby z szacunku do Chelsea której herb też całował

wróbel1908

wróbel1908 27 października 2022 | 14:19   

Lukaku to jest zwykły najemnik i tym całowaniem herbu się tylko ośmiesza

KawaOpole

KawaOpole 27 października 2022 | 15:21   

Pocałował jest dyskusja
Nie pocałowałby też by była dyskusja
Grunt żeby nie całował żony kolegi z drużyny.

Ale widać fani ucieszyli się z jego powrotu i ja też ,niech nam wszystkim towarzyszy więcej pozytywów i będzie ok

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 27 października 2022 | 15:30   

Osobiście mi to obojętne czy pocałuje czy nie , nie rusza mnie to w przypadku tego zawodnika, nie traktuję go w pełni poważnie, choć piłkarzem jest konkretnym. Lubię jako piłkarza, jako osoba, mniej. A napisać trzeba o tym, bo kibice o tym rozmawiają i jest to ciekawy temat. Nawet na naszym sb poruszono to.

castillo20

castillo20 27 października 2022 | 16:17   

Przypływ emocji, gość wrócił po kontuzji, od razu strzela gola, jest spragniony piłki. Ja bym się tu nie doszukiwał niczego większego

superofca

superofca 27 października 2022 | 17:29   

No taki już jest, nie wydaje mi się, żeby przywiązywanie do tego dużej wagi było zdrowe z punktu widzenia kibica. Poza tym jakby nie patrzeć jednak zawsze całował herb własnej drużyny, co naszym zawodnikom nie zawsze się zdarzało, nie widziałem też, żeby rzucał koszulką na ziemię, ani żeby śpiewał przyśpiewki szkalujące swój były klub, a to również zdarzało się innym naszym piłkarzom.

darren

darren 27 października 2022 | 18:30   

Na jego miejscu bym tego nie robił, bo po prostu nikt go obecnie nie traktuje poważnie i to tylko śmiesznie wygląda. Jednak z drugiej strony bardziej obchodzi mnie to jak prezentuje się na boisku, bo w Lukaku w formie zjada cała ligę. (edycja 2022.10.27 18:31 / darren)

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 27 października 2022 | 19:11   

To co pokazał w środę daje pewne nadzieje, że będzie robił swoją robotę jak go pamiętamy.

superofca

superofca 27 października 2022 | 23:58   

@Darren lepiej, żeby całej ligi nie zjadał bo już ma problemy z wagą. Niech się z kolegami podzieli.

pasek_9

pasek_9 28 października 2022 | 09:50   

O ho zaczyna się


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich