Inter nie dał szans Sampdorii

29 października 2022 | 19:49 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna3 min. czytania

Inter nie miał większych problemów z Sampdorią i pewnie wygrał 3:0. Gole strzelili Stefan de Vrij, Nicolo Barella oraz Joaquin Correa.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

I POŁOWA
8' Po szybkim ataku Interu strzał oddał Dzeko, ale obronił Audero.
14' Uderzenie głową Skriniara przelatuje nad bramką.
19' Żółtą kartką napomniany Yepes.
20' GOL! Calhanoglu dośrodkował z rzutu rożnego, a w polu karnym najwyżej wyskoczył de Vrij.
25' Wrzutka Barelli, skutecznie piąstkuje Audero.
26' Strzał Mkhitaryana nieznacznie mija bramkę Sampdorii.
29' Onana pewnie wyłapuje dośrodkowanie.
31' Dimarco trafił w boczną siatkę.
40' Żółta kartka dla Colleya za faul na Lautaro.
44' GOL! Kapitalne długie podanie od Bastoniego do Barelli. Pomocnik opanował piłkę, a potem huknął nie do obrony.
45+1' Koniec pierwszej połowy.

II POŁOWA
46' Pierwsza zmiana w Sampdorii, zszedł Yepes, wszedł Vieira.
49' Wrzutka Dimarco przecięta przez Lautaro, lecz przeleciała obok bramki.
50' Dzeko powalczył o pozycję w polu karnym i oddał strzał z kilku metrów. Audero uratował swój zespół.
52' Żółta kartka dla Djuricicia za nieprzepisowe zatrzymanie Mkhitaryana.
52' Kolejna zmiana w Sampdorii, Verre zastąpił Villara.
53' Calhanoglu uderzył z wolnego wprost w środek bramki.
56' Niepewna interwencja Onany po dośrodkowaniu, lecz bez konsekwencji.
57' Żółta kartka dla Verre.
60' Po dośrodkowaniu Dimarco nieznacznie spudłował Skriniar.
61' Strzał Lautaro wyłapał Audero.
61' Żółta kartka dla Gabbiadiniego.
63' Żółta kartka dla Bastoniego za faul na Djuriciciu.
67' Trzecia zmiana w Sampdorii, Pussetto zastąpił Caputo.
67' Żółta kartka dla Vieiry za przewinienie na Lautaro.
68' Potrójna zmiana w Interze. Zeszli Bastoni, Dzeko i Lautaro, weszli Acerbi, Correa oraz Lukaku.
70' Djuricić z powietrza, ale wprost w ręce Onany.
73' GOL! Co za rajd Correi! Argentyńczyk zabrał się z piłką niemal pod własnym polem karnym, a gdy znalazł się przed szesnastką rywali, oddał strzał niemal w okienko.
77' Ostatnie zmiany w Sampdorii. Zeszli Gabbiadini i Djurcić, weszli Montevago i Rincon.
79' Czwarta roszada w Interze. Dumfries zszedł z boiska w towarzystwie medyka, w jego miejsce wbiegł na nie Bellanova.
80' Kilka strzałów na bramkę Smapdorii, ale ostatecznie piłka ląduje w rękawicach Audero.
83' Ostatnia zmiana wśród Nerazzurrich, Asllani zastąpił Calhanoglu.
87' Instynktowna interwencja Onany po strzale Pussetto z kilkunastu metrów.
90+2' Acerbi mógł zaskoczyć Onanę, ale Kameruńczyk na posterunku.