Inzaghi: Teraz skupiamy się na lidze

2 listopada 2022 | 00:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Po porażce z Bayernem Simone Inzaghi nie rozdzierał szat nad końcowym rezultatem i chwalił swoich podopiecznych. Opiekun Interu podkreślił, że mecz mógł potoczyć się nieco inaczej, gdyby goście wykorzystali jedną z okazji w początkowej fazie spotkania.

- Bayern to zespół o ogromnej jakości, ale rozpoczęliśmy z właściwym podejściem. Mieliśmy szansę Lautaro i potencjalny rzut karny, więc gdybyśmy objęli prowadzenie, to nikt nie mógłby narzekać. Przegraliśmy jednak z dobrym przeciwnikiem.

- Grupa z Bayernem i Barceloną była dla nas dobrym testem, więc mierzyliśmy się już z niektórymi z największych rywali. Ciężko walczyliśmy o ten awans i zobaczymy, co wydarzy się w lutym. Chcemy cieszyć się tym turniejem, lecz teraz skupiamy się na Serie A. Odnieśliśmy cztery kolejne zwycięstwa, ale straciliśmy wiele punktów na początku sezonu. Mamy świadomość, że harmonogram spotkań nie jest dla nas prosty, ale musimy starać się osiągnąć maksimum.

- Wszyscy spisali się świetnie, w tym Matteo Darmian, który zagrał w trójce obrońców. Asllani, Gosens, czy Bellanova dobrze sobie radzili, nawet przeciwko tak trudnemu przeciwnikowi, jakim jest Alphonso Davies.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich