Sousa: Inter ma najlepszy skład w Serie A

6 listopada 2022 | 10:13 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Dzisiejszy dzień stoi pod znakiem derbów Włoch. Jednym z zawodników, którzy reprezentowali rywalizujące ze sobą zespoły, był dobrze znany polskim kibicom Paulo Sousa. W krótkim wywiadzie wypowiedział się meczu Interu z Juventusem.

O Simone Inzaghim:

- Wykonał bardzo inteligentną pracę zachowując ustawienie 3-5-2. Tym samym zachował większą swobodę oraz płynność, co udało się odziedziczyć po Antonio Conte. Plus technka, precyzja, dyscyplina i rygorystyczna dynamika.

Derby Włoch:

- Każda z tych drużyn ma pewne słabości. Głównie doszukiwałbym się ich na skrzydłach. Ważne jest, by wykorzystać te strefy do tworzenia przewagi nie tylko w liczbach, ale również rozwiązaniach. Inter ma najlepszy skład w Serie A. Mają fizyczność, wzrost i mobilność. Poza tym głęboko atakuje, co będzie problematyczne dla Juventusu.

O Brozoviciu i Calhanoglu:

- Pozycja Brozovicia nie jest zagrożona, ponieważ Brozo ma osobowość i daje dużą intensywność. Ci zawodnicy potrafią się uzupełniać, współistnieć, są inteligentni i komplementarni względem siebie oraz Barelli. Mkhitaryan jest inny.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

Kevin

Kevin 6 listopada 2022 | 15:24   

Temu panu już dziekujemy

oster

oster 6 listopada 2022 | 16:19   

Dlaczego wywiad tego idioty jest na tej stronie? Gość to debil i zna się na piłce jak Kaczyński na kobietach...

damianekk1985

damianekk1985 6 listopada 2022 | 17:58   

Oster najlepsze jest to że ten gość grał w interze i Juventusie co tobie nie grozi , media pytają go o zdanie na temat meczu Ci tobie nie grozi tak samo Kaczyński to taki sam Baran jak Tusk a i tak oni będę w tv co Tobie nie grozi . Podsumowując epitety których użyłeś co do tego pana raczej są na wyrost bo pomyśl teraz na spokojnie jakich by trzeba było użyć do Ciebie skoro Ty nikomu do pięt nie dorastasz . Nadmienie że mi też nie spodobało się to w jaki sposób potraktował nasza drużynę narodowa ale to są jednak inne sprawy

oster

oster 6 listopada 2022 | 18:26   

Damianekkk1985- lekko mogę to sprostować, piłkarzem może i dobrym był ale jako trener to jest Debilem przez duże D i na trenowaniu zna się ją Kaczyński na kobietach, przypomnij sobie że za jego kadencji w reprezentacji regularnie grali tacy jak Puchacz czy Płacheta a w swoich klubach siedzieli na trybunach lub przy kontuzjach innych na ławce, gość taraz jest jakiś ułomny taka jest prawda .

pavel

pavel 6 listopada 2022 | 19:56   

Siwy bajerant

guskap

guskap 6 listopada 2022 | 21:38   

Siwy bajerant


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich