Brozović od początku na Atalantę?

11 listopada 2022 | 10:51 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Pomocnik Interu Marcelo Brozovic prawdopodobnie znajdzie się w wyjściowej jedenastce w niedzielnym starciu Serie A z Atalantą.

Według La Gazzettal, 29-latek ma rozpocząć swój pierwszy start w pierwszym składzie odkąd nabawił się naciągnięcia uda podczas wrześniowej przerwy reprezentacyjnej.

Brozovic powrócił do składu meczowego Nerazzurri z powodu nadwyrężenia uda, które wystąpiło we wrześniu w starciu Serie A z Juventusem.

Chorwat zszedł z ławki w drugiej połowie tego meczu, a także w drugiej połowie zwycięstwa nad Bolonią.

Stefan de Vrij i Francesco Acerbi rywalizują natomiast o miejsce w środku obrony Interu na niedzielny mecz.

Lautaro Martinez i Edin Dzeko mają tworzyć atak ekipy Inzaghiego.