Wymiana Coutinho za Calhanoglu?

15 listopada 2022 | 18:31 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna

Interesujące wieści dochodzą do nas z Wysp Brytyjskich. Aston Villa szuka potencjalnych zmienników dla Philippe Coutinho i Hakan Calhanoglu wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla Anglików.

30-letni Brazylijczyk przeszedł do Aston Villi w styczniu tego roku w ramach wypożyczenia z Barcelony. Zawodnik miał imponujący start w ekipie z Birmingham, zdobywając 4 gole i 3 asysty w 8 spotkaniach. Dzięki temu Anglicy zdecydowali się zapłacić Barcelonie 17 milionów funtów i sprowadzić piłkarza na stałe.

Niestety, im dalej w las tym gorzej. Coutinho zmaga się ze spadkiem formy i w ostatnich 25 występach zaliczył tylko jedno trafienie. Zmiana trenera nie pomogła w odzyskaniu dobrej sprawności, a co gorsza zawodnik doznał kontuzji ścięgna podkolanowego i musiał pożegnać się z wyjazdem na Mundial do Kataru.

Wydaje się, że Unai Emery zaczął rozglądać się za potencjalnym zastępcą Coutinho. InterLive.it donosi, że Aston Villa spróbuje przekonać Hakana Calhanoglu do zmian barw klubowych i przenosin na Wyspy. Angielski klub czuje, że Nerazzurri będą zainteresowani powrotem Brazylijczyka, który właśnie w Interze rozwinął skrzydła i przywitał się z europejską piłką. Problemem może być jednak wysokość pensji, jaką Coutinho będzie chciał uzyskać.

Philippe Coutinho grał w Interze w latach 2008-2013. W 47 występach zaliczył 5 trafień i 4 asysty. Przygodę w Mediolanie zakończył, przenosząc się za 11.4 miliona funtów do Liverpoolu.

Źródło: birminghammail.co.uk

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 15 listopada 2022 | 18:50   

XD

banikowy

banikowy 15 listopada 2022 | 19:07   

Jakby go najpierw wypożyczyć i zobaczyć czy odpali to można byłoby myśleć.
Real sprzedał casemiro i wprowadził w jego miejsce młodzież która dobrze się sprawuje, może warto pomyśleć nad podobnym rozwiązaniem?

superofca

superofca 15 listopada 2022 | 19:18   

Lubię Coutinho ale w tej chwili to chyba tylko głupi by się zamienił. Inna sprawa, że moim zdaniem Barcelona zrobiła sobie z niego kozła ofiarnego, oczekując niewiadomo czego, bo raz, że grubo przepłacili, dwa chcieli żeby był Iniestą i Xavim w jednym.

hawk247

hawk247 15 listopada 2022 | 21:38   

XDD

Valdas

Valdas 16 listopada 2022 | 08:59   

Śmieszny pomysł


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich