Co będzie z Handą, Gagliardinim i innymi?

15 listopada 2022 | 19:08 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery2 min. czytania

O sytuacji kontraktowej Skriniara i Dzeko pisaliśmy już całkiem sporo, ale Inter na uwadze musi mieć także innych zawodników, których sytuacja jest podobna.

Mowa tutaj chociażby o Romelu Lukaku, w sprawie którego Inter podejmie decyzję prawdopodobnie dopiero na koniec sezonu. To czy Inter przedłuży wypożyczenie będzie zależało od zdrowia zawodnika, jego dostępności w drugiej części sezonu i oczywiście formy. Według Tuttosport, w lutym po zakończeniu gorącego okresu jakim jest styczniowe okno transferowe, Inter zasiądzie też do stołu z przedstawicielami Roberto Gagliardiniego, Danilo D'Ambrosio oraz Raoula Bellanovy, za którego wypożyczenie Inter zapłacił Cagliari 3 miliony euro i musi zdecydować czy skorzysta z opcji wykupu za 7 milionów euro. W przypadku Matteo Darmiana w grę wchodzi nowa dwuletnia umowa i wydaje się, że Inter będzie chciał to sfinalizować. Dostępny za darmo i zapewne tutaj Inter nie będzie robił przeszkód, będzie również Dalbert, jeśli uda mu się wyzdrowieć do końca po zerwaniu więzadła krzyżowego.

Na koniec Samir Handanović. W przypadku Słoweńca Inter z szacunku dla niego, postanowił dać mu wolną rękę w kwestii pozostania lub odejścia z klubu. Na ten moment wydaje się, że Andre Onana definitywnie wygryzł starszego kolegę ze składu Interu i Samirowi pozostaje wyłącznie rola rezerwowego. To czy będzie on chciał dalej pełnić tę rolę (dzieląc się doświadczeniem i wsparciem dla drużyny w szatni) czy też odejść do innego klubu lub zakończyć całkowicie przygodę z piłką, będzie zależeć od niego samego.

Źródło: ts

Polecane newsy

Komentarze: 1

superofca

superofca

16 listopada 2022 | 23:37

Szacun za takie podejście względem Handy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich