Włochy wygrały z Albanią

17 listopada 2022 | 08:08 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W środę odbył się mecz towarzyski pomiędzy Albanią a Włochami. Drużyna Roberto Manciniego wygrała 3:1.

Od pierwszych minut tego spotkania mogliśmy oglądać na boisku Federico Dimarco oraz Alessandro Bastoniego. W mecz lepiej weszli Albańczycy, którzy od 16. minuty, po bramce Ardiana Ismajli prowadzili 1:0. Włosi szybko odpowiedzieli i to ze zdwojoną siłą. W 20. minucie gola zdobył Giovanni Di Lorenzo, a w 25. - Vincenzo Grifo. Drugi z nich po raz drugi umieścił piłkę w bramce w 64. minucie.

W składzie Włochów zabrakło miejsca dla Nicolo Barelli oraz Francesco Acerbiego. W 71. minucie na boisko wszedł Kristjan Asllani.