Którzy piłkarze przedłużą kontrakty?

17 listopada 2022 | 20:59 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna

Nerazzurri w trakcie przerwy od rozgrywek klubowych skupili się na przygotowywaniu nowych kontraktów dla zawodników, których umowy wygasają z końcem bieżącego sezonu. Priorytetem jest oczywiście Milan Skriniar, ale Nerazzurri nie zapomnieli o kilku innych nazwiskach.

Lista potencjalnych nabywców nowego kontraktu to Edin Dzeko, Matteo Darmian, Samir Handanovic i Danilo D'Ambrosio. Taki spis podała gazeta Tuttosport i wydaje się, że każdy z tych piłkarzy ma solidne argumenty, przemawiające za pozostaniem w Interze.

Edin Dzeko zaliczył ostatnio kilka bardzo udanych występów. Dodatkowo czuje się dobrze w Mediolanie, stąd chęć Nerazzurrich do przedłużenia jego obecnej umowy o kolejny rok.

Jeśli chodzi o Darmiana i Handanovica, to ich doświadczenie wydaje się być bardzo potrzebne mediolańskiemu klubowi. Dodatkowo nadal wydają się być solidnymi alternatywami na ławce rezerwowych.

Fachowość oraz zaangażowanie w życie zespołu jest również widoczne u Danilo D'Ambrosio. Włoski defensor jest bardzo szanowany przez kolegów, ze względu na swój wpływ w nastrój panujący w drużynie.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

DonPietro

DonPietro 17 listopada 2022 | 21:45   

Poza Skriniarem, to Darmian. Może Dżeko jako 4 napastnik.

inter00

inter00 18 listopada 2022 | 09:33   

Darmian i Dżeko na tak, a Handa mógłby być bramkarzem rezerwowym ze względu na swoje doświadczenie i zasługi dla klubu. Najlepiej żeby sam podjął decyzje odnośnie swojej przyszłości

banikowy

banikowy 18 listopada 2022 | 10:55   

Co jak co ale Handa obniża poziom z każdym tygodniem i nie sądzę żeby wyszło nam na dobre przedłużanie z nim umowy. Już lepiej posadzić go jako ntego trenera bramkarzy.

superofca

superofca 18 listopada 2022 | 19:45   

Hmm, Handa dla mnieok ale zastanawiam się ilu mamy mieć Atmosfericiów.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich