Dwóch stoperów na celowniku Interu

18 listopada 2022 | 15:45 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Evan N'Dicka z Eintrachtu Frankfurt oraz Rodrigo Becao z Udinese to dwaj stoperzy, którzy zdaniem Tuttosport w najbliższym czasie mogą zasilić Inter.

Turyński dziennik informuje, w klubie czynione są kolejne kroki w kierunku wyjaśnienia sytuacji wśród obrońców. Prowadzone są rozmowy z Milanem Skriniarem na temat przedłużenia umowy, poza tym Simone Inzaghi naciska na wykupienie Francesco Acerbiego z Lazio. Z drugiej strony, pod znakiem zapytania stoi przyszłość Stefana de Vrija, Danilo D'Ambrosio oraz Matteo Darmiana.

W tej sytuacji duet Giuseppe Marotta - Piero Ausilio rozgląda się za wzmocnieniami, w ostatnim czasie na pierwszy plan wysuwają się dwaj kandydaci. Pierwszym jest Rodrigo Becao z Udinese, którego można by pozyskać za 12-13 mln euro, drugim Evan N'Dicka z Eintrachtu Frankfurt. Jego kontrakt wygasa w czerwcu 2023 roku, przez co już w styczniu mógłby związać się z Interem. Rozpatrywany jest też wariant, w którym Nerazzurri dobijają targu z Niemcami, włączając w transakcję Robina Gosensa.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

DonPietro

DonPietro

19 listopada 2022 | 09:53

Ciekawe opcje, szczególnie N'Dicka. Ogólnie letnie meracto może być ciekawe w Europie, bo duża grupa ciekawych zawodników kończą się kontrakty i będzie można za pół darmo wymienić skład. A Marotta takim sytuacją daje lajka :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich