Ausilio będzie oglądać mundial na żywo

19 listopada 2022 | 14:04 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery1 min. czytania

Dyrektor sportowy Interu będzie obecny na Mistrzostwach Świata w Katarze. Piero Ausilio zobaczy wiele meczów. Obserwacje tego turnieju mają ułatwić podejmowanie decyzji podczas zimowego i letniego okna transferowego.

W ostatnim czasie Beppe Marotta i Simone Inzaghi dokonali podsumowania sytuacji. Trener przedstawił swoją wizję i oczekiwania. Tym samym dyrektorzy sportowi będą poszukiwać odpowiednich zawodników, by zapełnić luki, które pojawiły się w zespole.

Według dziennikarzy Tuttosport, Nerazzurri będą poszukiwać między innymi wahadłowych. Nie tylko pozycja Robina Gosensa jest zagrożona. Również Denzel Dumfries nie spełnia oczekiwań klubu.

Jak już pisaliśmy, Ausilio będzie przyglądał się meczom Chorwacji, gdzie gra Borna Sosa - potencjalny następca Gosensa. W meczu Stanów Zjednoczonych z Walią pod obserwacją dyrektora będze Antonee Robinson z Fulham. Kolejnym zawodnikiem, na którym będzie skupiona uwaga jest Darko Lazović, który obecnie gra w Hellasie Verona. Jego kontrakt wygasa w 2024 roku. Może on być tańszą opcją za Niemca. Byłby wówczas zmiennikiem Federico Dimarco.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich