Niedosyt po pierwszej części sezonu!

23 listopada 2022 | 12:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Przed rozpoczęciem rozgrywek oferta polskich zakładów bukmacherskich wskazywała, że Inter jest jednym z głównych kandydatów do walki o mistrzostwo Włoch. Po 15 rozegranych spotkaniach drużyna z Mediolanu ma na koncie 30 wywalczonych punktów i plasuje się dopiero na 5 miejscu w tabeli. Czego można się spodziewać po 2 połowie sezonu?

Poniżej oczekiwań

Piłkarze z Mediolanu mają za sobą naprawdę trudną rundę jesienną. Inter na podstawie kursów proponowanych przez zakłady bukmacherskie był jednym z głównych kandydatów do wywalczenia mistrzowskiego tytułu. Aktualnie piłkarze wicemistrza Włoch są w trudnym położeniu, ponieważ tracą kilkanaście punktów do Napoli. Część osób zastanawia się, kiedy lider tabeli przestanie grać tak dobrze, jednak równie dobrze, Azzurri mogą tak grać nawet do końca sezonu, ponieważ mają znakomity skład. Inter musi raczej spoglądać na siebie i ewentualną walkę o rozgrywki Ligi Mistrzów. Jeszcze przed rozpoczęciem przerwy na mistrzostwa świata zawodnicy z Mediolanu wygrali kluczowe spotkanie wyjazdowe z Atalantą. To właśnie dwa wygrane spotkania ligowe z rzędu na zakończenie rozgrywek sprawiły, że Inter obecnie plasuje się na 5 pozycji, a nie jeszcze niżej.

Zakłady bukmacherskie spodziewają się walki Interu o miejsca związane z Ligą Mistrzów. Aktualnie przed nimi znajduje się między innymi Lazio jednak analitycy polskich zakładów bukmacherskich uważają, że Inter ma większe szanse na awans od tego zespołu. Prawdę mówiąc, nie powinno być to raczej wielkie zaskoczenie, ponieważ ekipa z Mediolanu dysponuje o wiele lepszą i szerszą kadrą.

Kluczowym aspektem, który może wpłynąć na 2 część sezonu, są bez wątpienia Mistrzostwa Świata w Katarze. W przypadku ewentualnych kontuzji podstawowych zawodników poszczególne drużyny mogą mieć naprawdę spore problemy. Pozytywną informacją dla fanów Interu powinno być to, że część piłkarzy z podstawowego składu nie wybiera się na mistrzostwa świata. Zmniejsza to ryzyko kontuzji, a także daje trenerowi szansę do przepracowania okresu przygotowawczego przed wznowieniem rozgrywek. Wydarzenia na mundialu mogą również wpłynąć na zimowe mercato.

Pozytywnie w Lidze Mistrzów

Jednym z pozytywów pierwszej części sezonu jest bez wątpienia występ Interu w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Mediolańczycy to już po losowaniu byli skazywani na porażkę, szczególnie, że trafili do grupy z Barceloną i Bayernem Monachium. W opinii zakładów bukmacherskich, a także ekspertów większe szanse na awans miały właśnie te 2 zespoły. Inter jednak w przeciwieństwie do poprzednich lat, tym razem nie rozczarował swoich kibiców w fazie grupowej. Mediolańczycy stanęli na wysokości zadania i po znakomitym dwumeczu z Barceloną zapewnili sobie awans do kolejnej rundy. W nagrodę zmierzą się w niej z FC Porto i mają realne szanse na dalszą grę, co widać na podstawie oferty zakładów sportowych.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Źródło: zagranie.com / reklama

Polecane newsy

Komentarze: 1

boxingdivision

boxingdivision 23 listopada 2022 | 14:12   

a w tle "bydło z CN" :))))


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich