Monza rozważa wykup Sensiego. Jest jeden warunek

23 listopada 2022 | 16:59 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery1 min. czytania

W listopadzie Stefano Sensi doznał złamania kości strzałkowo-kostnej w lewej nodze, które wykluczyło go z gry na kilkanaście tygodni. Zdaniem La Gazzetty dello Sport okres po powrocie może okazać się decydujący dla dalszych losów zawodnika.

W letnim oknie transferowym Włoch przeniósł się na roczne wypożyczenie do Monzy. Tam szybko stał się podstawowym piłkarzem, zastopowała go dopiero kontuzja, której doznał w listopadowym meczu z Veroną (2:0).

Pomocnik będzie gotowy do gry pod koniec stycznia. Biancorossi wyczekują jego powrotu, gdyż mógłby realnie pomóc w walce o pozostanie w Serie A. Choć aktualna sytuacja beniaminka nie jest zła (dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową), to do utrzymania nadal daleko.

LGdS twierdzi, że gdyby udało się tego dokonać, Sensi najprawdopodobniej zostanie wykupiony. Na tym ruchu zyskałyby wszystkie strony, gdyż w Interze nie zamierzają już stawiać na 27-latka. Jako że jego kontrakt wygasa w czerwcu 2024 roku, to przed kolejnym sezonem znowu należałoby się zastanowić, co z nim zrobić. Transfer definitywny do Monzy byłby optymalnym rozwiązaniem.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich