Agent: Decyzja de Vrija zapadnie w lutym lub marcu

18 grudnia 2022 | 11:10 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Nadal nie wiadomo, czy po zakończeniu tego sezonu Stefan de Vrij pozostanie graczem Interu. W rozmowie z portalem TuttoMercatoWeb jego agent Federico Pastorello powiedział, że ostateczna decyzja w tej sprawie zapadnie dopiero za kilka miesięcy.

- Negocjacje z Interem są otwarte. Stefan jest bardzo szczęśliwy, że klub odwzajemnia jego zaufanie i wyraził chęć przedłużenia współpracy. Gdy piłkarzowi w jego wieku kończy się umowa, rozpatruje się różne czynniki, w tym ekonomiczny.

- Najprawdopodobniej to będzie jego ostatni duży kontrakt. Gdy umowa dobiega końca, można zdecydować się na nowe doświadczenia, jak choćby grę w nowej lidze. Jednocześnie zaznaczam, że jego przywiązanie do Interu jest bardzo silne i nie wykluczam, że zdecyduje się zostać.

- Absolutnie nie myślimy o odejściu w styczniu. W tej chwili de Vrij jest bardzo skoncentrowany na gonieniu Napoli i w drugiej połowie sezonu chce być ważną postacią drużyny. Nie ma żadnych problemów. Przełom lutego i marca będzie dobrym okresem na podjęcie pewnych decyzji. Pojawią się oferty, de Vrij, który w trakcie kariery grał w dwóch-trzech klubach, jest w takim wieku i jest na tyle rozważny, że będzie patrzył na różne aspekty. Niedługo zostanie też ojcem i to też weźmie pod uwagę. Jest całkiem prawdopodobne, że zostanie w Interze.

Źródło: tuttomercatoweb.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00

18 grudnia 2022 | 11:51

Priorytetem jest Skriniar ale De Vrij to też piłkarz którego warto przedłużyć ale na odpowiednich warunkach. Albo 3 letni kontrakt na obniżonej pensji albo 2 letni z większą. Myślę że dojdą do porozumienia bo gdyby szanse na jego pozostanie były małe to jego agent nie udzieliłby takiego wywiadu

superofca

superofca

18 grudnia 2022 | 22:30

Wolę taką szczerą wypowiedź niż pierdolenie jak to tylko Inter w sercu, a na drugiej linii 15 dyrektorów sportowych na holdzie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich