De Vrij chce odejść z Interu i zmienić ligę

28 grudnia 2022 | 17:05 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Stefan De Vrij chce nowych wyzwań i dlatego myśli o zmianie ligi. Według włoskich mediów, piłkarz poinformował już klub o swojej woli.

Oprócz Milana Skriniara w Interze jest jeszcze jeden zawodnik, którego umowa wygasa w czerwcu i może nie przedłużyć kontraktu. Mowa o Stefanie De Vrij, który, jak donosi Calciomercato.com, miałby przekazać klubowi swoją decyzję dotyczącą przyszłości. De Vrij zmienił agenta, Federico Pastorello dba teraz o interesy Holendra, który od ponad miesiąca ma w rękach ofertę odnowienia otrzymaną od Interu, ale jak dotąd jej nie zaakceptował.

Po 9 latach we Włoszech De Vrij wyraził chęć podjęcia nowych wyzwań i sprawdzenia swoich sił w innej lidze. Inter to rozumie i na ten moment  sprawa stanęła na "zobaczymy później".  Pastorello pracuje od kilku tygodni nad znalezieniem nowego miejsca pracy dla Holendra, ale jeśli nie znajdzie się nic szczególnie ekscytującego, rozmowy w sprawie przedłużenia między Interem a de Vrijem mogą również zostać wznowione. Holenderski obrońca zna już ofertę Interu: dwuletni kontrakt z tymi samymi aktualnymi zarobkami, ale zawodnik nie traktuje tego wyłącznie jako kwestii ekonomicznej.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 4

banikowy

banikowy

28 grudnia 2022 | 17:50

Przyszedł za darmo, pograł na niezłym poziomie i może za darmo odejść. Należy do końca sezonu zostawić dla niego ofertę bo może coś się zmieni jednak i tak być przygotowanym na jego odejście. Jak chłop po sezonie odejdzie to Ładnie podziękować i szukać alternatyw. (edycja 2022.12.28 17:50 / banikowy)

inter00

inter00

28 grudnia 2022 | 18:35

@banikowy - zgadzam się. Co miał zrobić to zrobił i trzeba się rozglądać za nowym obrońcom ale ofertę nowego kontraktu zostawić bo nadal to zawodnik który wiele dobrego mógłby dać.

Pepesz1908

Pepesz1908

28 grudnia 2022 | 20:26

Miał wzloty i upadki. Ogólnie będę go wspominał pozytywnie. Też uważam że jego czas w a Interze dobiegł końca. Co miał najlepszego to nam dał. Czas na nowe bodźce a dla Interu czas na nową krew

KawaOpole

KawaOpole

28 grudnia 2022 | 20:52

Chyba można się było po nim spodziewać, in lubi dobrać kontrakt do końca a potem odchodzi za free.
Ps. Jak w ostatniej kolejce będziemy o coś grali to lepiej na ławce żeby został.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich