Zastój w poszukiwaniach nowego sponsora

2 stycznia 2023 | 12:28 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Problematyczna współpraca z DigitalBits sprawia, że Inter musi rozglądać się za nowym sponsorem. "Tuttosport" informuje, że o dwóch kandydaturach, lecz rozmowy nie są na zaawansowanym etapie. Póki co na koszulkach pozostanie logo DigitalBits.

Klub oczekuje, że zainteresowana firma będzie skłonna wyłożyć 24 miliony euro rocznie. Zdaniem "Tuttosport" na tę chwilę najpoważniejszym kandydatem wydaje się Hisense (chiński producent elektroniki), rozważa się również współpracę z LeoVegas (szwedzki bukmacher), lecz w tym wypadku wiele zależy od tego, czy zmieni się prawo dotyczące partnerstw bukmacherskich. Dotychczasowe rozmowy nie przyniosły konkretnych ustaleń.

W środowym meczu z Napoli na koszulkach nadal będzie widniało logo DigitalBits, pozostanie ono w tym miejscu do czasu znalezienia zastępstwa. Decyzja ta jest motywowana tym, aby w trakcie sezonu nie było "trzech kompletów": z DigitalBits, bez sponsora oraz z logiem nowej firmy.

 

 

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 2 stycznia 2023 | 12:47   

Już dawno powinno być logo Digitalbits usunięte, nie płacą to z jakiej paki nadal mają mieć swoje miejsce ja koszulce? A to że nie mamy kim ich zastąpić to dyrektorska patologia

vlodek2532

vlodek2532 2 stycznia 2023 | 13:00   

Inter00 dopóki nie zerwano kontraktu Inter nalicza należności względem db za mecze w którym gramy z logo, które pozytywnie wpływają wynik finansowy. To że trzeba będzie je umorzyć za 5 lat i wtedy pomniejsza przychód to będzie problem za 5 lat.

inter00

inter00 2 stycznia 2023 | 13:25   

Jeżeli na papierze rzeczywiście daje nam to kasę to jest to jedyny powód dla którego powinnismy ich zostawić

Bonhart25

Bonhart25 2 stycznia 2023 | 18:10   

Eh, liczyłem, że Biedra skończy z reprezentacją Polski do końca 2022 i byłby jak znalazł solidny sponsor


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich