Trener Feyenoordu: Nie stać nas na De Vrija

3 stycznia 2023 | 12:20 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Arne Slot, trener Feyenoordu, wykluczył powrót Stefana de Vrij do Holandii, do klubu, który wprowadził go do wielkiego futbolu.

- Musimy polegać na miłości do klubu, nigdy nie możemy zbliżyć się do pensji, które gracze wciąż zarabiają w najlepszych klubach. Dlatego nazwiska De Vrija i Wijnalduma są w tej chwili dla nas absolutnie nierealne.

W przeszłości Feyenoordowi udało się sprowadzić do domu wspaniałych graczy, takich jak Kuyt i van Persie: - Dirk i Robin również bardzo kochali ten klub. Może wtedy sytuacja finansowa też była lepsza.

Przypomnijmy, że De Vrij ma wygasający w czerwcu kontrakt i jeśli go nie przedłuży, będzie mógł odejść z Interu za darmo.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00

3 stycznia 2023 | 12:43

Jeżeli nie chce przedłużyć to postarajmy się go sprzedać jeszcze w zimę, z 5 mln można by za niego wziąć

Generał Lufa

Generał Lufa

3 stycznia 2023 | 13:45

I co, zhangi I tak schowają do kieszeni te 5 mln, a u nas będzie musiał grać cały czas acerbi na zmianę z Ambrożym, nie no super perspektywa

inter00

inter00

3 stycznia 2023 | 15:12

Mamy zdolną młodzież i jestem przekonany że w Primaverze mamy graczy z potencjałem, w końcu Chivu zrobił z nimi mistrza. Gdyby trener był trochę bardziej nastawiony na dawanie szans młodzieży to myśle że już dawno wziąłby kogoś żeby liznął gry chociażby w sparingach i nie mówię tu o 10 min tylko żeby dostał chociaż połowę do rozegrania. Ale że Inzaghi woli korzystać z D’Ambriosio lub cofnąć Darmiana do obrony to już nic się na to nie poradzi. Allegri podparty do muru wykorzystał kilku młodych i pokazali że potrafią grać. A ja nie wierzę że mamy mniej uzdolnionych chłopaków w akademii


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich